Nisan 12, 2024

Yatırımcılar Hazır Olun: Bu Altcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Hazırlanıyor!


Toncoin (TON) fiyat analizine göre, son dönemde TON’un değeri önemli ölçüde arttı ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Ancak, bu yüksek seviyelerden sonra %5,65’lik bir düzeltme yaşandı.

TON fiyatı son dört aydır 2,010 dolar ile 2,750 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem görerek nötr bir eğilim sergiliyordu. Mart ayında boğaların ivme kazanmasıyla birlikte direnç seviyesini aşarak %111,76’lık bir artış yaşandı. Daha sonra TON fiyatı bir süre yatay seyretti. Ancak piyasada artan dalgalanma ile boğalar tekrar ivme kazandı ve direnç seviyesinden çıkarak alım baskısında artışa neden oldu.

Toncoin Bu Hafta Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşabilecek mi?

Şu anda, TONcoin’in fiyat performansı piyasada genel olarak artan volatilite ile şekilleniyor. TONcoin fiyatı, teknik analiz ve piyasa duyarlılıklarına bağlı olarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine yeniden ulaşabilir veya düzeltmelerle karşılaşabilir. Bu tür yüksek volatilite ortamlarında, kripto para yatırımcılarının fiyat hareketlerini yakından takip etmeleri ve piyasadaki trendlere göre karar almaları önemlidir.

Toncoin fiyat analizi

TON token, %45,31’lik bir sıçrama yaşadıktan sonra 5,50 dolar direnç seviyesiyle karşılaştı. Bu direnç seviyesinden defalarca reddedilmesine rağmen, token sonunda direnci aştı.

Sonrasında %44,5’lik bir sıçrama daha yaşayarak güçlü bir yükseliş trendi gösteriyor. Teknik göstergelerden MACD, sabit bir yeşil histogramla TON token için güçlü bir yükseliş sinyali veriyor. Ayrıca, ortalamaların grafikte önemli bir artış gösterdiği belirtiliyor. Bu da bu hafta için olumlu bir fiyat hareketi beklentisi yaratıyor.

Altcoin için şu anda fiyat eğilimleri ve teknik göstergeler olumlu görünüyor. Ancak, kripto piyasasının doğası gereği hızlı değişikliklere açık olduğunu unutmamak önemlidir. Yatırımcılar, piyasa hareketlerini yakından izlemeli ve dikkatli olmalıdır.

TON Fiyatı Yakında 10 Dolara Ulaşacak mı?

Piyasa fiyatı 7 dolar destek seviyesinin üzerinde tutarsa, boğalar ivme kazanacak ve önümüzdeki hafta 7.750 dolar direnç seviyesini test edecek. Ayrıca, boğalar fiyatı bu seviyede tutarsa, Toncoin’in bu ay 8,50 dolarlık üst direnç seviyesini test etmeye çalışması için zemin hazırlayacak.

Olumsuz bir şekilde, düşüş eğiliminin tersine dönmesi, TON fiyatını önümüzdeki dönemde 5,50 dolarlık düşük destek seviyesine doğru çekebilir.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?