Şubat 19, 2024

Bu Altcoin Son Gelişmelerle Birlikte Büyük Bir Fiyat Rallisine Hazırlanıyor: İşte Detaylar!


Popüler bir kripto trader’ı ve aynı zamanda VeChain ‘in sahibi olan bir kişi, kripto paranın bu döngüde 2,4 dolara doğru yükselen bir boğa fiyatı hedefine ulaşabileceğine dair bir analiz paylaştı. Son grafikler incelendiğinde, bu analizin hala güncelliğini koruduğu görülüyor.

 

VeChain, küresel finansal iletişim standartlarına uyum sağlamak amacıyla stratejik bir hamle yaparak V3TR ticari marka tescili için başvuruda bulundu. Bu adım, proje tarafından kripto endüstrisi ile geleneksel finans sistemleri arasındaki boşluğu doldurma niyetini açıkça göstermektedir.

 

V3TR ticari markası, VeChain’in önünü ISO 20022 uyumlu bir hale getirerek, trilyon dolarlık ödeme pazarına hakim olmasını sağlayacak ve potansiyel olarak merkez bankalarıyla ortaklıklar kurarak büyük etkiler yaratacak. 2026’ya kadar yıllık %24 büyüme tahminiyle 20 trilyon dolarlık küresel ödeme sektörü, VeChain için büyük bir genişleme fırsatı sunuyor.

VeChain’in hizmet yelpazesi, dijital para birimlerinin elektronik transferinden, dijital veya kripto para birimi tokenlerinin çıkarılmasına ve itfasına kadar geniş bir finansal hizmetler yelpazesini kapsıyor.

VeChain, finans, sağlık hizmetleri ve tedarik zincirindeki rolünü ön plana çıkararak, çeşitli sektörlerde verimli bir blok zinciri altyapısı oluşturma konusunda kararlıdır. V3TR ticari markasının dosyalanması, VeChain’in blok zinciri alanındaki gelişiminde önemli bir adım olarak kabul ediliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kurucu Sunny Lu, 2024’ün kripto endüstrisi için heyecan verici bir yıl olacağını ve kripto düzenlemelerinde ilerleme ile onaylanmış spot Bitcoin Borsa Yatırım Fonlarının (ETF’ler) etkisini beklediğini belirtiyor. Bu gelişmeler, token kullanımıyla ilgili zorlukları ele alarak kripto para birimlerinin kitlesel kabulünü ve kurumsal yatırımcıların artan katılımını teşvik edebilir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?