Ocak 17, 2022

Bu Altcoin, Solana (SOL) ve Avaclanche (AVAX) Rallilerini Tekrar Edecek!

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı ve stratejisti, akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche’ın (AVAX), 2021’de yaşadığı destansı rallileri takip edecek bir Ethereum rakibi altcoin olduğunu belirtti.

Cantering Clark takma adıyla tanınan analist, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış, geliştici odaklı bir blokchain olan Near’ı yakından takip ettiğini açıkladı.

Cantering Clark’a göre Near (NEAR), yaklaşık bir ayda değerini iki katından fazla arttığı Aralık 2021’deki performansını tekrarlayabilecek durumda.

“Sanırım aşağıda vurguladığımız gibi NEAR ile benzer çok daha büyük bir genişleme için hazırlanıyoruz. Şu anda haftalık vwap’ı (hacim ağırlıklı ortalama fiyat) tutuyor ve hiçbir şekilde uzatılmıyor. Yirmi günlük hareketli ortalama yukarıyı gösteriyor ve tutuyor. Haftalık dağıtım, minimum çabayla daha yüksek fiyatların kabul edildiğini gösteriyor.”

Haber hazırlanırken Near, son 30 günde %140’ın üzerinde bir artışla 19.86 dolardan işlem görüyor.

Cantering Clark, Near’ın büyük kazançlar elde ettikten sonra bile yükselmeye devam edeceğine inandığını ekledi.

“Solana ve Avax’ın ne yaptığını hatırlıyor musunuz? NEAR da aynı şeyi yapacak. Her duraklamada, piyasa zirveyi arar ve sizden uzaklaşmaya devam eder.”

Hem Solana hem de Avalanche, 2021’de sırasıyla %11,157 ve %3,523’lük şaşırtıcı kazançlar elde ederek bir çıkış yılı geçirmişti.

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin, borç verme, borçlanma ve getiri hissesi için gözetimsiz bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Rari Capital’in yerel yönetim belirteci olan Rari Governance Token (RGT).

Cantering Clark’a göre RGT, yükseliş eğilimi modelinden çıktıktan sonra günlük zaman dilimindeki düşüş trendini sonlandırmış görünüyor.

“Aynı kovada yer alan bir başka altcoin daha. RGT Rari Capital. Balinalar tarafından destekleniyor.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.