Şubat 17, 2024

Bu Altcoin %57 Roketleyerek Yatırımcıların Radarına Girdi: Altcoin İçin Sırada Ne Var?


Livepeer (LPT), merkezi olmayan video akışı alanında önemli bir rol oynayan bir oyuncu olarak belirgin bir yükseliş gösterdi. Altcoin son 24 saat içinde %57’lik etkileyici bir artışla 15 dolara ulaştı. Bu artış, Livepeer’in Sora jeneratif video yapay zeka modelinde OpenAI ile yaptığı işbirliğinden kaynaklanıyor ve Livepeer ağındaki gelişmeleri sergiliyor.

Topluluk, geliştiriciler, yaratıcılar ve kullanıcılar için üretken video alanında erişilebilir giriş noktaları oluşturmak için Livepeer’in yapay zeka video alanındaki daha geniş girişiminin bir parçası olarak aktif olarak çalışıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Livepeer geçmişte önemli başarılar elde etti. 2023 yılında, Filecoin ile ortaklık kurarak madencileri video düğümlerine dönüştürmeyi ve The Graph ile işbirliği yaparak endeksleme protokolünü kullanarak ilk 10 ana ağ geçiş ortağından biri olmayı başardı.

LPT Fiyatı Neden Yükseliyor?

Crypto Panda yakın tarihli bir tweet’te, meme coin’ler ve diğer spekülatif altcoinler üzerinden LPT ile ilgili yükseliş duygularını dile getirdi.

Livepeer‘in iyimserliği, Messari araştırmasında çığır açan “Depin” uç bilişim çözümüyle tanınmasından ve projeyi AI / OpenAI video modelleri etrafındaki artan geliştirici etkinliği yaşayan bir kişi olarak konumlandırmasından kaynaklanıyor.

Ayrıca, Crypto Panda, Grayscale’in potansiyel destek sağlayabilecek %5’lik hissesinin desteğine dikkat çekiyor. Bununla birlikte, 316 milyon dolarlık mütevazı bir piyasa değerine karşın en iyi VC’lerden 50 milyon doların üzerinde önemli bir fon sağlandığını da vurguluyor.

Crypto Panda ayrıca, kripto piyasasının yaklaşan boğa döngüsü için sıfırlanırken yatırımcıların LPT’yi gözlemlemeye devam etmelerini önerdi.

LPT Fiyat Analizi

Kripto analisti Team LAMBO Charts, altcoin’in Eylül 2022’den bu yana yerinde olan önemli bir trend çizgisini kırmasıyla bir atılımın altını çiziyor. Bu hareket, son 24 saat içinde %57’lik kayda değer bir yükselişi tetikledi.

İddialı hedefler belirleyen Team LAMBO Charts, %700’lük potansiyel bir artışa işaret eden 100 dolarlık uzun vadeli bir hedef öngörmektedir. Ayrıca, 20 ve 50 dolarlık ulaşılabilir kısa vadeli hedeflere de ulaşılabilmektedir.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?