Haziran 21, 2024

Bu Altcoin Ralli için Boğa Koşuşuna Başladı: Bu Seviyeler Kapıda!


Meme coin rallisi sakin geçmeye devam ediyor. Öte yandan daha geniş pazarda farklı segmentlerden altcoin ‘ler ön plana çıkıyor. Yapay zeka token’larının yanı sıra FTM fiyatlarındaki artış, DeFi tokenlarına yönelik yeni bir ilgiyi ortaya koyuyor.

Yükselişin tersine dönmesiyle birlikte, yan trader’lar DeFi token’da trendin tersine dönmesini bekliyor. Fantom’daki bu talep canlanması, 1 doların üzerinde bir fiyat artışına yol açacak mı? Okumaya devam edin…

Fantom Fiyat Performansı

Fantom bugün %6’lık bir sıçrama yaptı. Bu bağlamda altcoin sabah yıldızı şamdan formasyonunu oluşturmak için bir boğa yutan mum oluşturdu. Bu formasyon genellikle önemli bir destekte oluştuğunda bir geri çekilme aşamasının sona erdiğine işaret eder. Bu durumda, FTM fiyat hareketi sabah yıldızını %78,60 Fibonacci seviyesinde 0,50 dolar psikolojik işaretinde ve destek trend çizgisinde oluşturur.

meme coin

Tersine dönüş şansının artmasıyla, düşen kama formasyonu içinde boğa döngüsü olasılığı artıyor. Tersine dönüş şansı, sadece 14 gün içinde %36’lık büyük düzeltme rallisinin ardından ortaya çıkıyor.

Altcoin fiyatı, dün geceki başarısız fiyat sıçramasının ardından %6,01’lik gün içi büyüme ile 0,5796 dolardan işlem görerek uzun fitilli bir muma yol açtı. Ayrıca, işlem hacmindeki ani sıçrama yükseliş şansını destekliyor.

Bu nedenle, talep devam ederse, Fantom’daki boğa döngüsü bir kırılma olasılığı için genel direnç trend çizgisine meydan okuyabilir.

Teknik Göstergeler:

RSI: Günlük RSI çizgisi aşırı satım sınırından yuvarlanan bir geri dönüş göstererek yükseliş şansını destekliyor. Ancak gösterge, Fantom’da daha güçlü bir yükseliş trendi sinyali vermek için neredeyse hiç yükseliş sapması göstermiyor.

EMA: Önceki düzeltme rallisi, grafik üzerinde muazzam bir düşüş etkisi yaratarak 50D EMA’da bir düşüşe yol açtı. Dolayısıyla, bu bir ölüm haçı olasılığı ile panik yaratır.

FTM Fiyatı 1 Doları Geri Alacak mı?

Fibonacci seviyelerine göre, Fantom’daki %78,60 seviyesinden yükselişin tersine dönmesi kısa süre içinde %61,80 seviyesini 0,63 dolardan zorlayabilir. Alıcıların arz bölgesini 0,63 dolardan aştığı düşünüldüğünde, FTM fiyatındaki yükseliş rallisi, 0,73 dolar veya% 50 Fibonacci seviyesine yakın direnç trend çizgisinde gerginlik yaratacaktır.

İyimser olarak, uzun vadeli bir yükseliş trendi durumunda, formasyon kırılma rallisi 1 dolar psikolojik işaretine kadar ölçeklenebilir.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?