Aralık 6, 2023

Bu Altcoin Piyasanın Yıldızı Olabilir: Analist %470’lik Patlama İçin Tarih Verdi!

Kripto para piyasası, son dönemde birçok yatırımcının ilgisini çekiyor ve analistler, farklı dijital varlıkların gelecekteki performansını tahmin etmek için çeşitli yöntemler kullanıyor. Bu kapsamda, popüler bir kripto analisti, Solana (SOL) ve Litecoin’in (LTC) önemli rallilere imza atacağı konusunda iyimser bir tahminde bulundu.

Kripto para piyasasında faaliyet gösteren popüler analistlerden biri olan Inmortal, dijital varlıkların gelecekteki performansı hakkında önemli tahminlerde bulunarak yatırımcıların dikkatini çekiyor. Inmortal odaklandığı kripto varlıklarından ikisi olan Solana (SOL) ve Litecoin (LTC) için büyük rallilere işaret eden bir dizi tahminde bulundu.

Inmortal’ın analizine göre, Solana’nın değeri 2025’in başında 360 dolara kadar çıkabilir. Analist, bu tahminini desteklemek amacıyla hazırladığı grafikle birlikte, Solana’nın bu yılın sonuna doğru yaklaşık 100 dolara kadar çıkacağını ve ardından 2024’ün ikinci yarısında büyük kazanımlar elde edeceğini öngörüyor. Solana, piyasa değerine göre altıncı sırada yer almasıyla dikkat çeken bir altcoin olarak, gelecekteki büyüme potansiyeli konusunda yatırımcıları heyecanlandırmaktadır.

SOL fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SOL 63.11 dolar seviyesinde işlem görüyor. CoinGecko’ya göre altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 dolara, Kasım 2021’de ulaştı.

Inmortal’ın analizinde diğer bir odak noktası da Litecoin. Eşler arası ödeme ağı olarak bilinen Litecoin’in 2024 başlarında 90 dolara kadar çıkabileceği tahmin ediliyor. Litecoin, özellikle ödeme işlemlerinde hız ve düşük maliyet avantajı sunan bir dijital varlık olarak bilinir ve Inmortal’ın tahminleri, bu altcoin’in gelecekteki benimsenme potansiyeline yönelik bir iyimserliği yansıtmaktadır.

Litecoin grafiği

LTC, yazının yazıldığı sırada 73.70 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bunlara ek olarak analist, lider kripto Bitcoin’i (BTC) de değerlendiriyor ve bu hafta BTC fiyatında bir düşüş olabileceğini söylüyor. Inmortal, long pozisyon için olası bir seviyeye de dikkat çekiyor:

“Bu hafta BTC’de bir düşüş yaşamamız durumunda, long pozisyon almak istediğim yer 38.000”  

Bitcoin grafiği

BTC, bu yazının yazıldığı sırada Nisan 2022’den bu yana en yüksek seviyesi olan 43.692 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?