Şubat 28, 2024

Bu Altcoin Performansıyla Adeta Parlıyor: Yükseliş Devam Edecek Mi?

VeChain (VET), Şubat ayını muhteşem bir şekilde sonlandırmayı hedefliyor. CoinMarketCap verilerine göre, VET son 24 saat içinde %4,05’lik bir artışla 0,05051 dolara yükseldi. Geçen ay boyunca VET, 2018’de ana ağ pazarına girişinden bu yana kaydedilen en yüksek aylık kapanış olan %80’den fazla bir artış gösterdi.

Konsolide Edici Kilometre Taşı

VeChain, sürdürülebilirlik misyonunu güçlendirmek için önemli bir adım atarak VeBetterDAO’nun lansmanını duyurdu. Bu protokol, sürdürülebilir yenilikleri teşvik etmek amacıyla özel olarak tasarlanmış bir platform sunacak. VeChain’in güncellemesi, VeBetterDAO’nun sektörler arası sürdürülebilirlik merkezi olmayan uygulama (dApp) ekosistemini canlandırmak için bir katalizör olacağını belirtti. VeBetterDAO, kullanıcıları teşvik edecek ve geçen yıl Boston Consulting Group (BCG) ile işbirliğiyle duyurulan Web3 for Better Whitepaper’ın bir devamı olarak görülüyor. Bu yeni platform, sürdürülebilirlik alanında çığır açacak bir adım olarak öne çıkıyor.

Altcoin, yeni platform için özerk bir operasyonel model oluşturmak amacıyla $B3TR ve $VOT3 olmak üzere iki yeni tokeni piyasaya süreceğini duyurdu. VeBetterDAO’nun testnet lansmanı, erken katılımcılara $B3TR tokenini airdrop yaparak başlayacak. Bu adım, VeChain’in sürdürülebilirlik dünyasındaki etkisini artırmaya yönelik son birkaç yılda gerçekleştirdiği önemli buluşlar ve ortaklıkların bir devamı niteliğinde.

VeChain ATH’yi Yeniden Test Edecek mi?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, son birkaç ay içinde yatırımcıların VeChain’e olan ilgisinin yeniden canlanmasıyla, protokol önemli ölçüde yükseliş gösterdi. Bu yükseliş, en iyi aylık kapanış tarihini kırarak VeChain’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,2782 dolar (ATH) seviyesini yeniden test etme olasılığını artırıyor. Ancak, coin’in mevcut değerlemesi bu seviyeden oldukça uzak olsa da, Bitcoin‘in 60.000 dolar seviyesine yükselmesi, VET için benzeri görülmemiş bir fiyat dalgalanması potansiyelini tetikleyebilir. Bu durum, uzun vadede VeChain’e fayda sağlayabilir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?