Ekim 28, 2022

Analist Tarih Verdi: Bu Altcoin %80’lik Patlama Bekliyor


Yaygın olarak takip edilen bir analist, popüler bir altcoin ile lider meme coin için yükseliş beklediğini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Smart Contracter olarak bilinen takma adlı kripto analisti, 211.800 Twitter takipçisine Dogecoin’in Bitcoin (BTC) işlem çiftinde “çılgın bir yükseliş” gördüğünü söyledi. Smart Contracter, Bitcoin grafiğindeki Dogecoin’in yaklaşık bir yıldır ters bir baş ve omuz (IHS) modeli oluşturduğunu belirtti. Analistin bahsettiği bu formasyon düşen bir trendin sonlanmakta olduğunu ve yükselen bir trendin başlayacağını gösteren bir formasyondur.

“En azından önümüzdeki birkaç ay boyunca Bitcoin’imin geri kalanını Dogecoin’e koymayı düşünüyorum.

Bu DOGE/BTC grafiği uzun zamandır gördüğüm en çılgın yükseliş grafiği.

Neredeyse hiç kimsenin bahsetmediği yaklaşık bir yıllık IHS (ters bir baş ve omuz) kırılması.”

Dogecoin fiyat analiziBuna ek olarak bu haftanın başlarında Smart Contracter, Dogecoin‘in lider kripto Bitcoin grafiğinde yukarı yönlü kırılmaya yakın olduğunu söyledi.

“DOGE/BTC, bu trend çizgisini daha önce beş kez test etmiş olan 12 aylık bir ters baş ve omuz [oluşumunu] kırmaya çok yakın. Sonunda yükseldiğinde, geri döneceğini ve insanlara içeri girmeleri için bir şans daha vereceğini sanmıyorum. Bence en iyi görünen altcoin/Bitcoin grafiklerinden biri.” 

AAVE 8 Haftadan Kısa Sürede Patlayabilir

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto analisti daha sonra DeFi protokolü Aave’yi (AAVE) inceledi. Smart Contracter’a göre, Aave sekiz haftadan kısa bir sürede mevcut seviyelerden %78’in üzerinde patlayabilir.

“Bir veya iki gün içinde 76 doların altında bir miktar yakalayabilirsem, giriş için AAVE’yi takip ediyorum. 

Günlük [zaman diliminde] önemli ölçüde bir higher low (bir öncekinden daha yukarıda dip) kaydettiğini ve önümüzdeki bir veya iki ay içinde 150 doların üzerine çıkacağını düşünüyorum.”

AAVE fiyat analiz grafiği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?