Mart 9, 2024

Bu Altcoin Önümüzdeki Haftalarda %110 Artma Potansiyeli Barındırıyor!

Stobox (STBU) fiyatı önceki önemli direnç bölgesinden toparlanmayı başardı. Altcoin kısa vadeli direnç seviyesinin üzerine çıktı. Önümüzdeki haftalarda keskin bir artış göstermesi bekleniyor.

STBU fiyatı, Aralık 2023’ün sonlarında 0,185 dolar ile yılın en yüksek seviyesine ulaştığından beri düşüyor. Bu hareket, fiyatı 5 Şubat – 11 Şubat 2024 haftasında 0,051 dolar ile önceki önemli direnç bölgesine geri getirdi (yeşil oklar).

Boğalar, fiyat bu bölgeye düştükçe agresif bir şekilde alım yaptı ve son birkaç haftadır aşağıda uzun fitilli mumlar oluşturdu.

Fiyat büyük bir yükseliş mumu oluşturma sürecinde olduğu için bu momentum bu hafta güçlendi. RSI göstergesi 50 seviyesinden yukarı sıçradı ve yukarı doğru eğimli, boğaların geri döndüğünün sinyalini veriyor.

Fiyat yükselmeye devam ederse, potansiyel olarak %109,84 artışla yılın en yüksek seviyesi olan 0,185 dolara çıkma potansiyeline sahip.

stobox fiyatı yükselişe hazır

Günlük grafik, Stobox fiyatının dün 0,079 dolarlık yatay direnç bölgesinin üzerine çıktığını gösteriyor.

Bu, yılın en yüksek seviyesinden gelen düzeltme aşamasının sona ermiş olabileceğini ve STBU fiyatının yeni bir yükseliş trendi başlatmış olabileceğini gösteriyor.

Günlük RSI önemli bir yükseliş sapması yarattı ve 50 seviyesini aştı, bu da boğaların kısa vadede kontrolü yeniden ele geçirdiğini gösteriyor. Bu nedenle, Stobox fiyatı önümüzdeki günlerde 0,12 dolarlık yakın batı yatay direncine yükselebilir.

STBU fiyat yorumu

En olası senaryo, Stobox fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Acil hedef 0,12 dolar ve 0,18 dolara ulaşma potansiyeli var.

Fiyatın günlük zaman diliminde 0,079 dolar bölgesinin altına düşmesi ve kapanması durumunda yükseliş görünümü geçersiz kılınabilir.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?