Ocak 27, 2024

Bu Altcoin Kritik Direnci Aşarsa %164 Fırlayabilir: Analist Açıkladı!

Kripto pazarının önde gelen analistlerinden Michaël van de Poppe, Ethereum’un (ETH) rakiplerinden biri olan Polkadot’un (DOT) fiyatında büyük bir artış potansiyeli olduğuna inanıyor. Van de Poppe, kripto piyasasındaki düzeltmenin yatırımcılara çeşitli fırsatlar sunduğunu belirtiyor ve bu fırsatlardan birinin Polkadot’ta yattığını vurguluyor. Analistin tahminine göre, altcoin mevcut seviyelerden itibaren %164’lük bir artışla 17 dolara kadar yükselebilir.

Van de Poppe’nin grafik analizine göre, Polkadot’un fiyatı 5,50 ila 6,00 dolar arasındaki destek seviyelerini test ettikten sonra 9,39 dolar civarında kritik bir dirençle karşılaşabilir. Analist, bu direnç seviyesini aşmanın, Polkadot’un daha da yüksek seviyelere çıkmasını sağlayabileceğini düşünüyor.

Analiste göre bu altcoin fırlayabilir

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Polkadot basın zamanında 6,45 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analistin yakından takip ettiği bir diğer kripto para Bitcoin (BTC). Van de Poppe’a göre lider kripto varlığı, düzeltmenin son aşamalarına doğru ilerliyor. Analistine göre Bitcoin, 36.000 ila 39.000 dolar arasında alt aralığa sahip. Van de Poppe’nin grafiğine göre yukarıda yer alan aralık ise, en son Aralık 2021’de ulaşılan seviye olan 51.200 doların biraz üzerinde.

Bitcoin basın zamanında 39.890 dolardan işlem görüyor.

Genel altcoin piyasası hakkında da tahminlerini güncelleyen Van de Poppe, olumsuz havanın ve çift haneli düzeltmenin ortasında bir fırsat bulunduğunu söylüyor.

“Altcoin’ler %30 – %50’lik bir düzeltmeye giriyor.

Spot Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) onaylanmasının ardından insanlar inançlarını kaybetmeye başlıyor.

Olumsuz haberler ön plana çıkıyor.

Pozisyonlar oluşturma zamanı.

Bu, piyasaya girmek için harika ve muhtemelen son dip.”

Ancak, kripto varlıklarındaki fiyat dalgalanmalarının yüksek olması ve piyasanın genelde spekülatif olması nedeniyle yatırımcılar her zaman dikkatli olmalıdır. Michaël van de Poppe’nin tahminleri, yatırımcılara potansiyel bir kâr fırsatı sunarken, her yatırımcının kendi risk toleransını değerlendirmesi, pazar trendlerini takip etmesi ve detaylı bir araştırma yapması önemlidir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?