Şubat 10, 2024

Bu Altcoin Kripto Dünyasının Yeni Yıldızı mı? Yatırımcıların Beklediği Fırsat Bu Olabilir!

Gelişen kripto piyasasında yatırımcılar, sürekli olarak gelecekteki potansiyel büyük fırsatları arayış içindeler. Son kripto rallisiyle birlikte, dikkatler ERC-404 token’larına çevrildi. Bu durum yatırımcıları şu soruyu sormaya yöneltiyor: Bu tokenlar gerçekten değerli bir yatırım mı?

ERC-404 Protokolü

ERC-404 protokolü Pandora ekibinin bir eseridir. Protokol yaygın bir web sitesi hata kodundan ilham almıştır. Bu bağlamda ERC-20 ve ERC-721’in özelliklerini bir araya getirerek takas edilebilirliği bireysellikle harmanlayan benzersiz bir token ortaya çıkarmıştır.

Sonuç olarak geliştiricilerin benzersiz token koleksiyonları oluşturmasına olanak tanıyan yarı değiştirilebilir bir token, dijital varlıkların ticareti için yeni bir yol açıyor.

Pandora’nın Yıldız Yükselişi: 250 Dolardan 32.000 Dolara

ERC-404’ün öncü tokenı Pandora, 2 Şubat’taki lansmanından bu yana muazzam bir performans sergiledi. Bu bağlamda 250 dolardan 32.000 dolara yükseldi. Bu etkileyici artış, Pandora’nın toplam işlem hacminin 230 milyon doları aşmasına yol açtı. Bu nedenle ERC-404 alanında güçlü bir oyuncu olduğunu kanıtladı.

Ancak Pandora, bu gelişmede yalnız değil. ERC-404 standardını benimseyen ilk üç proje – Pandora, MNRCH ve DeFrogs – son 24 saat içinde Uniswap’ta toplam 115 milyon dolarlık şaşırtıcı bir işlem hacmi oluşturdu. Bu artış, Uniswap’in Ethereum işlem hacminin %12’sini temsil ediyor ve ERC-404 tokenlerinin kripto piyasasındaki artan etkisini vurguluyor.

Kripto boğa koşusu devam ederken, ERC-404 tokenleri yatırımcılar için ilgi çekici bir seçenek olarak öne çıkıyor. Ethereum ile entegrasyonları ve eşsiz özellikleri, bu token’ları cazip hale getiriyor.

Ancak, yatırımcılar için bir uyarı gereklidir. ERC-404 token’larının potansiyeli büyük olsa da, dikkatli olmak önemlidir. Bu tokenlar henüz keşfedilmemiş bir alanda konumunu koruyor. Bu nedenle yatırım yapmadan önce dikkatli araştırma yapılmalı ve riskler göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak : Coinpedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?