Bu Altcoin İstikrarlı Büyüme Gösteriyor, Satın Alma Fırsatı Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

0

Avalanche (AVAX) teknik grafikte inanılmaz bir yükseliş gösterdi ve fiyatını sadece ay ayda yaklaşık %110 arttırdı. Fiyat hareketi herhangi bir geri dönüş işareti göstermediğinden, AVAX fiyatı şu anda yeni yüksek seviyelere ulaşmaya çalışıyor. Aynı zamanda Avalanche blok zincirini kullanacak olan Deloitte, fiyatı yukarıya çıkaran önemli bir etken oldu.

Önemli Teknik Seviyeler

  • AVAX fiyatı, 50 EMA hattından iyi bir destek almaya devam ediyor.
  • Günlük RSI çizgisi, AVAX fiyatına benzer bir şekilde ‘ralliyi’ reddediyor.
  • AVAX’ın günlük işlem hacmi 1,75 milyar dolar civarında ve bu da önceki güne kıyasla %9,73’lük kayıp anlamına geliyor.

7 Kasım tarihinde, AVAX, bir önceki yüksek seviyesi olan 79,1 dolardan çıktıktan sonra, bir yükseliş trendine devam etmek için uygun bir onay sağladı. AVAX güçlü bir ralli başlatmayı başardı ve şimdiye kadar o kırılma noktasından yaklaşık %50 arttı.

AVAX fiyatı, 1.0 Fibonacci uzatma seviyesine ulaşmış durumda ve bir sonraki direnç seviyesini 148 dolarda (1.414 Fibonacci uzatma seviyesi) işaretinde gösteriyor. Ayrıca, 50 EMA çizgisi, fiyata güçlü bir destek sağlıyor ve önemli EMA’larda (20, 50, 100 ve 200) yükseliş hizalamasını göstermiş durumda.

Göreceli Güç Endeksi (75), AVAX fiyatının şu anda yükseliş hissi altında olduğunu gösteriyor. Ancak, varlığın fiyat hareketiyle karşılaştırıldığında, RSI çizgisi önemli bir büyüme sağlayamamış durumda.

AVAX/USD Fiyat Grafiği: 4 Saatlik Zaman Dilimi

AVAX grafiği, fiyatın 4 saatlik zaman çerçevesi bazında yükselen paralel bir kanaldan yükselişe geçtiğini gösterdi. Bu tür kalıpların yükselişe geçmesi, piyasa katılımcılarından daha da fazla satın alma baskısı olduğunu gösteriyor.

Şimdi, “direnç trend çizgisi” iyi bir destek seviyesi olarak hareket etmeli ve bu seviyede iyi talep baskısı göstererek, AVAX tüccarları için bir giriş fırsatı elde etmeli.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın