Eylül 11, 2023

Bu Altcoin Hızlı Bir Yükselişin Ardından %88 Düşme İhtimaliyle Karşı Karşıya: İşte Nedeni!


Kaspa (KAS), 11 Eylül’de %5 düşüşle 0,038 dolara gerileyerek fiyatının bir haftada %22 arttığı yükseliş trendinden geri döndü. Ancak, KAS yükselen bir kama içinde işlem gördüğü için ayılar grafiklere daha fazla kırmızı mum koyabilir.

Kaspa Fiyatı %88 Daha Değer Kaybedebilir

Yükselen kama, fiyat dalgalanmasını düşürürken varlık değerini kademeli olarak yükselten iki yakınsak trend çizgisinden oluşur. KAS, Nisan başından bu yana formasyon içinde işlem görüyor ancak 11 Eylül itibarıyla bunu teyit etmedi.

Kaspa

Token destek hattını ihlal ederse, müteakip düşüş maksimum kama yüksekliğine eşit olabilir. Hedefi 0,004 dolar veya mevcut değerden %88 daha düşük bir değere sabitleyebilir. Bu arada, token’ın işlem hacimleri düşen fiyata karşı %65 arttı. Bunun da bir satış anlamına gelmesi mümkün.

Bybit Coşkusu Azaldı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere token’ın son %22’lik yükselişi yeni Bybit borsa listesinden kaynaklanıyordu. Duyuru 6 Eylül’de yapıldı ve listeleme zamanı KAS/USDT çifti için 7 Eylül’de UTC saatiyle 10:00’a sabitlendi.

Ancak, ekip listelemeyi daha önce yaptı. Muhtemelen Ağustos ayındaki düşüşe neden olacak şekilde listelemeyi yapmadı. 2 Ağustos’ta Kaspa kitlesel fonlama kampanyasını tamamladı.

“Kaspa için Tier-1 Exchange Kitlesel Fonlaması, muazzam desteğiniz sayesinde başarıyla tamamlandı! Daha fazla ayrıntı çok yakında,” şeklinde bir tweet attı. Daha sonra KAS sahiplerini hayal kırıklığına uğratabilecek bir listeleme yapılmadı.

Kaspa ekibi o zamandan beri başka temel bir haber vermedi. Dolayısıyla 11 Eylül’deki düşüş, yatırımcıların Bybit‘in listelemesiyle oluşan durumdan kâr elde etmesiyle açıklanabilir. Özellikle, borsa şu anda KuCoin ve Gate.io’dan sonra üçüncü en büyük KAS piyasasıdır ve toplam işlem hacminin %0,69’u 86.200 dolardır.

Kaynak : coinchapter

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?