Şubat 2, 2024

Bu Altcoin Hızla Yükseliyor: %15’lik Sıçrama ile Ayı Piyasasından Boğa Piyasasına Geçiş!

Popüler altcoin Solana (SOL) bugün yükselişte, CoinMarketCap’in verilerine göre, son 24 saat içinde %5,3 artışla 101,75 dolardan işlem görüyor. Şu anki artışla birlikte, altcoin son yedi günlük dönemde %15’ten fazla artış gösterdi.

Solana fiyat grafiği analizi

Altcoin’in yolculuğu oldukça inişli çıkışlı oldu demek mümkün. Bir süre önce altcoin 79,07 dolara kadar düştü. Bu bağlamda o zamanlarda piyasayı düşüş duygusu sarmıştı ve satışlar artmıştı. Ancak Raoul Pal gibi birçok Solana savunucusu, SOL yükseliş trendinin gecikebileceğini, ancak yakın zamanda gerçekleşeceğini savundu.

Solana’nın fiyatındaki mevcut seviyeler, coin’in aylık en düşük seviyesinden bu yana birkaç direnç noktasını ihlal ettiğini gördü. Bu direnç seviyeleri arasında 80, 90 ve 100 dolarlık fiyat işaretleri yer alıyor ve SOL yeni destek seviyesi olarak 100 dolarlık fiyat işaretini oluşturuyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere altcoin şu anda onu yakın vadede daha da iddialı fiyat işaretlerine itebilecek mega bir fiyat keşif seviyesinde. Solana protokolü, özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token (NFT’ler) alanlarındaki güçlü ekosistem büyümesini, yönetim kurulu genelindeki duyarlılığı canlandırmak için kullanıyor.

Binance Coin’e (BNB) Rakip Oldu

Solana’daki hızla artan büyüme, Binance Coin gibi diğer rakip token’ler için bir rakip olduğunu gösterdi. Şu anda Solana, piyasa değerini 44.460.820.693 dolara yükseltti ve Binance Coin’in değeri 45.296.386.499 dolara sabitlendi.

Büyüme hızıyla birlikte Solana, yakında Binance Coin’i piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olarak değiştirebilir. Bu da eski için büyük bir başarıya işaret edecek bir harekettir.

Son zamanlardaki meteorik yükselişinde Solana, XRP’yi geride bıraktı. Hatta gözünü Ethereum’a doğru daha iddialı saflara dikti. Solana halihazırda bazı ölçümlerde Ethereum’u geride bırakıyor ve belki de yakın gelecekte kapitalizasyonda da onu geçebilir.

Kripto para borsası PrimeXBT komisyon indirimli ve hoş geldin hediyeli hesap açmak için tıklayın.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?