Haziran 4, 2024

Bu Altcoin Haziran Ayında %650’lik Ralli İle Gözde Olabilir: İşte Beklenen Fiyatlar!


PandaSwap ‘in (PANDA) 1 günlük fiyat grafiğindeki azalan üçgen formasyonu, Haziran ayında potansiyel %650 fiyat artışına işaret ediyor. Şu anda 0,006995 dolardan işlem gören PANDA, üçgenin direnç seviyesini aşması halinde 0,052 dolara kadar yükselebilir.

Potansiyel bir PandaSwap Rallisi Yakın mı?

4 Haziran itibariyle, PandaSwap’in PANDA token’ı oynaklığıyla bilinen bir piyasada esneklik gösteriyor. Fiyatı 0,00707 dolar olan PANDA, son 24 saat içinde %2,08’lik bir artış göstererek birçok emsalini geride bıraktı. Bu yukarı yönlü hareket, mütevazı olmakla birlikte, teknik analizimizin merceğinden bakıldığında önem kazanıyor.

PandaSwap fiyat analizi grafiği

PANDA 1 günlük fiyat grafiği, Nisan sonunda 0,08 civarındaki yüksek seviyelerden önemli bir satış olduğunu ve ardından son birkaç ay içinde alçalan üçgenin oluştuğunu gösteriyor. İşlem hacmi, bu formasyonun ortak bir özelliği olan üçgen içinde kademeli olarak azalıyor. Direncin üzerinde ya da desteğin altında gerçekleşecek bir kırılmada hacimde yaşanacak bir artış, bir sonraki hareketin yönünün teyit edilmesini sağlayacaktır.

Nötr RSI değeri olan 49,83 dengeli bir piyasa duyarlılığına işaret ederek her iki yönde de bir kırılma için açık kapı bırakmaktadır. PANDA üçgen direncinin üzerine başarıyla çıkarsa, %650’lik bir artışla 0,052’ye kadar bir ralli mümkün. Tersine, desteğin altına inilmesi düşüş trendinin devam edeceğine işaret edebilir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?