Bu Altcoin Diğer Bütün Kriptolardan Daha İyi Performans Gösteriyor!

0

Twitter takipçileriyle koleksiyonundaki farklı kripto paraların anlık görüntüsünü paylaşan ve kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir trader olan Cantering Clark, akıllı sözleşme platformu Solana‘nın (SOL) kripto boğa piyasasındaki en hızlı at olabileceğini öne sürüyor.

Analiste göre Bitcoin 60.000 doları aşan rallisi sırasında tüm dikkatleri üzerine çekse bile, SOL sessizce pazarın geri kalanından daha iyi performans gösterdi.

“Bu noktaya kadar SOL’da uzun pozisyonda kalmamızın pek çok nedeni var. Trendi fark edebildiniz mi? Bitcoin’in ana şov olduğu bir günde bile SOL, ondan daha iyi performans gösteriyor. Hızlı at.”

Bitcoin ve genel olarak kripto piyasalarını da değerlendiren trader, bakış açısını basit tuttuğunu söylüyor. Analist, Bitcoin ETF’nin (borsada işlem gören fon) yakında piyasaya sürülmesinin, fiyatları daha yükseğe göndermesi gereken bir yükseliş katalizörü olarak hareket edeceğini düşünüyor.

“Her doğrulamanın daha yüksek bir sonuç vereceğini düşünen kaç kişi sonsuza kadar long pozisyonda kalacak? Bu piyasanın verimsizliğine inanıyorum. ETF = ATH”

Bunun yanı sıra Bitcoin’in yakın vadede sermaye akışlarının aslan payını alacağını belirten analist, altcoin‘lerin BTC’ye kıyasla daha düşük performans göstermelerini beklediğini söylüyor.

“Bitcoin’in yakında ATH’yi kıracağını düşünüyorsanız ve bunun yanında yoğun bir şekilde altcoin’lere yatırım yapıyorsanız, belki bunu yeniden düşünmelisiniz…

BTC trend gösterdiğinde ve temel bağlamsal seviyeleri kırdığında, altcoin’lerin %90’ı zarar görür. Benzer koşullar altında (veya yakın geçmişteki düşük seviyelerde) daha iyi performans gösteren pariteleri bulun. Buradaki fikir, BTC ATH’yi beklerseniz, altcoin değeriniz için daha iyi bir giriş seviyesi elde edebiliyor olmanızdır.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın