Ocak 13, 2024

Bu Altcoin Bu Hafta Adeta Parladı: %46’lık Dev Ralli İle Gözler 10 Dolar Hedefine Çevrildi


Popüler altcoin HNT fiyatı düşüş eğilimini son rallisiyle birlikte son erdirmiş görünüyor. Helyum düşüşün ardında yükseliş ivmesini tekrar kazanarak hayranlarını heyecanladırdı.

Birden fazla boğa yutan muma yol açan Helyum, Bitcoin Spot ETF onaylarıyla yükselişe doğru ilerliyor. Dahası, işlem hacmindeki yükseliş eğilimi yükselişin tersine dönmesini destekliyor.

HNT fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 2023’ün son çeyreğindeki üstel büyümenin ardından, HNT fiyatı yıl sonunda hızlı bir geri çekilme gördü. 40’lık bir düşüşle psikolojik sınır olan 2 dolara gerileyen Helyum, 2024’e düşüşle girdi.

Bununla birlikte, bu hafta uzun zamandır beklenen on yıllık bir Bitcoin Spot ETF onayı hayali, HNT fiyatını 7 doları geçmek için hipersonik bir yolculuğa çıkarıyor. Bu hafta birden fazla yükseliş mumuna ve %46’lık bir sıçramaya yol açan boğa koşusu, önümüzdeki hafta bir trend devamı ile dalga geçiyor.

Şu anda, HNT fiyatı gün içi% 2,07 büyüme ile 7,55 dolardan işlem görüyor ve %23,06 trend tabanlı Fibonacci seviyesinin üzerinde seyrediyor.

HNT Fiyatı Bu Ay 10 Doların Üstüne Çıkacak mı?

Günlük zaman dilimi grafiğine bakıldığında, son analizimizde öngörüldüğü gibi, bir sabah yıldızı tarafından ateşlenen HNT fiyatında devam eden toparlanma görülmektedir. Dahası, devam eden süpersonik tersine dönüş rallisi, yükseliş olasılığını ve Fibonacci seviyelerini, özellikle de 8 dolar işaretini aşma olasılığını destekliyor.

Helyum fiyatları ivmesini korursa, alıcılar ralliyi bir sonraki önemli direnç seviyesi olan 10,43 dolara taşıyabilir. Ancak ralli başarısız olursa, 6,62 dolar destek seviyesini yeniden test edebilir.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?