Bu Altcoin BTC, SOL, ADA ve ETH’yi Gölgede Bırakacak!

0

Yaygın olarak takip edilen bir analiste göre, bu boğa döngüsü sırasında bir kripto para birimi; Bitcoin (BTC) ve diğer dört büyük altcoin’den –Solana, Binance Coin, Cardano, Ethereum– daha iyi performans göstermeyi başaracak.

Capo takma adıyla bilinen kripto analisti, 180.000 Twitter takipçisine, Bitcoin hakimiyetinin -Bitcoin’in piyasa değerinin diğer kripto para piyasalarına oranı- daha yüksek bir trendde göründüğünü, ancak muhtemelen 50.00 seviyesinde sert bir dirence ulaşacağını söylüyor.

Analiste göre, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, Bitcoin hakimiyeti sonunda zirve yaptı, düştü ve altcoin’leri yeni bir yükseliş eğilimine soktu. Capo’ya göre, ufukta benzer bir senaryo olabilir.

“BTC.D durum güncellemesi. %49-50’ye kadar olan hareketi gözden kaçıramayız. En son BTC yeni bir ATH yaptığında, hakimiyet birkaç gün boyunca yükselmeye devam etmişti. Er ya da geç yeni diplere ulaşacak. Döngünün sonuna kadar altcoin’leri elimde tutacağım.”

Bitcoin paritesinin (ETH/BTC) zaten tüm zamanların en yüksek seviyesini gösteren bir yükseliş yapısı oluşturduğunu belirten analist, sermaye altcoin’lere geçmeye başladığında Ethereum’un Bitcoin’den çok daha iyi performans göstermesini bekliyor.

“$ETH/BTC.

Yeniden birikim gibi görünen bir aralıkta sıçrıyor. Bu, yükseliş yapısının higher low’u. Olumsuz bir sonuç konusunda bahse girmezdim. Bu, altcoin sezonu için oldukça faydalı.”

Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstermesini bekleyen Capo, Cardano’nun (ADA) ETH’den daha iyi performans göstereceğini, Binance Coin’in (BNB) Cardano’dan daha iyi performans göstereceğini ve son olarak Solana’nın (SOL) da Binance Coin’den daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

Analistin hepsinden daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiği tek altcoin ise, akıllı sözleşme platformu Polkadot (DOT).

“Döngü sonuna kadar beklenen performans:

DOT > SOL > BNB > ADA > ETH > BTC”

CoinGecko verilerine göre Polkadot, Temmuz ayında düştüğü 11 dolardan yaşadığı büyük bir toparlanmanın ardından şu anda 40 dolardan işlem görüyor.

Sonuç olarak, kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen stratejist, Bitcoin’in mevcut fiyatlarından yaklaşık %145’lik bir artışa tekabul eden 150.000 dolar seviyesinin üzerinde işlem görmesi halinde tüm kripto piyasası döngüsünün sona ereceğini tahmin ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın