Bu Altcoin Boğaları Fiyatı Yeni Bir Ralliye Hazırlıyor! İşte Önemli Seviyeler

0

Polygon (MATIC) fiyatı, 17 Kasım’dan bu yana yükseliş göstermeye devam ediyor, boğalar yavaş ama emin adımlarla yükselişe geçiyor. MATIC fiyatı, boğaların aylık pivotunu 1,80 dolarda yeniden kazanmaya çalışıyor. Boğalar 1,80 doların üzerinde kapanış gösterebilirse, fiyatın 2,48 dolara doğru ralli yapmasını bekleyebiliriz.

Polygon (MATIC) fiyatı birçok engele rağmen yükseliş göstermeye devam ediyor. Bu artışla birlikte, boğalar fiyatı kısa vadede konsolide etmeye ve hemen ardından aylık pivotun üzerinde günlük bir kapanış gerçekleştirmeye çalışıyor. Boğalar bu engeli aştıklarında, %38 potansiyeli ile 2,48 dolara kadar oldukça kolay bir ralli yapabilir.

MATIC fiyatındaki ‘hafif ivme’, daha fazla yükseliş haberini vermeye devam ediyor. Yükseliş trendi, bu hafta boyunca kripto piyasalarını etkileyen ‘ters rüzgardan’ yaklaşık bir hafta önce başlamıştı. Göreceli Göç Endeksi (RSI) 19 Kasım’dan bu yana yükseliş hareketini göstermeye devam ediyor.

Tüm bu teknik göstergelerin yanı sıra, MATIC yatırımcıları 1,57 dolarlık önemli bir seviyeyi toparlamayı başardı ve 55 günlük Basit Hareketli Ortalama’yı (SMA) destek seviyesi haline getirmeyi başardılar.

MATIC fiyatı her ne kadar bu yükseliş görünümünü korusa da bir hafif yavaşlama gösterdi çünkü boğalar hala aylık pivotun kontrolünü yeniden kazanmaya çalışıyorlar. Ancak 11 Kasım ile 15 Kasım arasındaki fiyat hareketini göz önüne alacak olursak, bu seviyenin geçmişte ayılar tarafından çok iyi savunulduğunu görmek mümkün.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın