Şubat 9, 2024

Bu Altcoin Boğa Sezonunun Yıldızı Olacak: %2650’ye Varan Artışlar Kapıda!


Son güncellenme : 10.02.2024 - 09:43

Kripto analisti Rover, Kaspa’nın bir sonraki boğa koşusu sırasında değerinin 2 ila 3 dolar arasına ulaşacağı tahmininde bulundu. Daan de Rover, Kaspa’nın geleceğine ilişkin umut verici bir görüş sunarken, potansiyel yükselişinin çeşitli nedenlerini vurguladı. Detaylar haberimizde…

Analist, Kaspa’nın geleceğine dair olumlu bir bakış açısı sunarak, altcoin’in potansiyel yükselişini destekleyen çeşitli nedenleri ortaya koydu. Bunlar arasında, Kaspa’nın henüz büyük borsalarda listelenmemiş olması gibi önemli bir faktör yer alıyor. Özellikle, Kaspa’nın halen Binance, Coinbase veya OKX gibi önde gelen borsalarda listelenmemiş olması, altcoin’in gelecekteki potansiyelini göz önünde bulundurarak oldukça iyimser bir durum olarak değerlendirilebilir.

De Rover’un analizine göre, büyük borsaların Kaspa’yı listelemesi durumunda, talebinin ve likiditesinin artmasına neden olacak ve sonuç olarak fiyatını yükseltecektir. Bu senaryoda analist, Kaspa’nın itibarı ve projeyi çevreleyen heyecan göz önüne alındığında, bir sonraki boğa koşusunda 2 ila 3 dolar arasındaki gerçekçi fiyat hedeflerine ulaşılabileceğine inanıyor; bu da mevcut fiyat seviyelerinden %2650’lik bir artışı temsil ediyor.

Analist tahmini Kasım 2023’te gerçekleşen listeleme gelişmesini akıllara getirdi. KAS o dönem Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinone’da listelendi.Bu listelemenin ardından altcoin, kayda değer bir yükseliş yaşadı ve piyasa değeri açısından ilk 33 kripto para birimi arasına girdi (şu anda 38. sırada). Birkaç gün içinde KAS, 19 Kasım’da 0,05139 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,1545 dolara fırladı.

Bu Altcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşarak Yatırımcıların Radarına Girdi!

Kaspa’nın Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda listelenmeyi güvence altına alması durumunda, Coinone listelemesinden bile daha büyük, benzer veya daha büyük bir büyüme ve pazar etkisi beklenebilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, yatırım yapmadan önce dikkatle düşünmek önemlidir. Altcoin piyasası oldukça volatil ve risklidir ve herhangi bir yatırım kararı öncesi kendi araştırmanızı yapmalısınız. Yine de, Rover ve De Rover’un analizleri, Kaspa’nın gelecekteki potansiyelini göstermektedir ve yatırımcılar için değerlendirilmesi gereken bir fırsat sunabilir kesin değildir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsası PrimeXBT komisyon indirimli ve hoş geldin hediyeli hesap açmak için tıklayın.

Kaynak : crypto news flash

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?