Ekim 2, 2023

Yatırımcılar Dikkat: Bu Altcoin Beklenmedik Anda Yükselmeye Başlayabilir, İşte Analizler!


Stacks (STX) fiyatı uzun vadeli destekten sıçradı ve yükseliş formasyonunun üzerine çıktı. Ekim ayında güçlü bir şekilde toparlanması yönünde olumlu düşünceler mevcut.

Haftalık Görünüm

Stacks fiyatı, 20 Mart’ta 1,3 dolar ile yılın en yüksek seviyesine ulaştığından beri düşüş gösterdi. Bu hareket, fiyatı 14 Ağustos’ta 0,4 dolarlık bir önceki direnç seviyesine geri itti. Bu alan 154 gün boyunca güçlü bir direnç sağladığı. Bu nedenle fiyat tekrar test ettiğinde destek olarak hareket etmesi bekleniyor.

Gerçekten de boğalar bu bölgeyi aktif bir şekilde savundu. Ek olarak geçen hafta yükseliş şamdanı oluşturdu. Bu da boğaların kontrolü ele geçirdiğini gösteriyor.

Haftalık RSI hala 50’nin altında olmasına rağmen, azalan direnç çizgisinin üzerine çıktı ve yukarı doğru eğimli. Bu nedenle bu, yaklaşan bir toparlanmayı gösteren erken bir işarettir.

Fiyat yükselmeye devam ederse, bir sonraki önemli direnç seviyesinin 0,82 dolarda bulunması mümkün.

Boğa Formasyonunun Kırılması

Günlük grafik, STX fiyatının daha önce bahsedilen 1,3 dolarlık yüksek seviyeden oluşan azalan bir takozun üzerine çıktığını ortaya koyuyor. Bu, önceki düşüş trendinin sona erdiğini ve yeni bir yükseliş trendinin başladığını gösteriyor.

Günlük RSI da yükseliş eğilimli bir yapı oluşturdu ve 50’nin üzerinde, bu da boğalar için bir avantaja işaret ediyor.

Bu nedenle, STX fiyatının önümüzdeki günlerde bir sonraki direnç seviyesi olan 0,64 dolara yükselmesi mümkün.

Teknik göstergeler STX fiyatının yeni bir yükseliş trendine hazırlandığını gösteriyor. Hedef 0,64 dolar ve daha yüksek hedef 0,82 dolar olarak belirlendi.

Kaynak : Azcoin News

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?