Haziran 11, 2024

Bu Altcoin Adeta Övgüleri Üzerine Topladı: Boğa Koşuşu Yakın Olabilir!


Solana (SOL) ağı, hızlı işlemleri ve düşük ücretleriyle övgü topluyor. Bu teknoloji odaklı ağ, bir dizi hizmetin piyasaya sürülmesiyle faydasını defalarca kanıtlamıştır. Bu da, ağı diğerlerinden ayırırken, yerel tokenı SOL etrafında iyimserlik yaratıyor. Haber yazıldığı sırada, Solana günlük yaklaşık %2’lik bir düşüşün ardından 155,80 dolardan işlem görüyor. Bu düşüş, piyasanın geri kalanında görülen gerilemelerle kıyaslandığında sönük kalmaktadır. Ancak, piyasa Haziran ortasına yaklaşırken fiyat artışı olasılığı göz ardı edilemez.

Changelly’nin son tahminlerine göre, SOL‘un önümüzdeki birkaç gün içinde 161 ila 162 dolar seviyelerinde işlem görmesi bekleniyor. Bu, varlığın mevcut seviyelerinden ciddi bir yükseliş olmasa da, her türlü artış ağ için faydalı olacaktır.

solana fiyat analizi

Fuse’un Lansmanı Bu Yükselişe Yardımcı Olacak mı?

Solana’nın bu seviyeye ulaşması için çeşitli faktörler devreye girebilir. Ancak, Solana’nın ilk akıllı cüzdanı olan Fuse’un yakın zamanda piyasaya sürülmesi rakamları yükseltebilir. Squads Labs tarafından geliştirilen cüzdan, Solana’nın ekosisteminde önemli bir yeniliği temsil ediyor. Squads Labs’in multisig ve Solana Virtual Machine’in [SVM] yaratıcıları olduğu unutulmamalıdır. Cüzdan şu anda herkese açık TestFlight aracılığıyla iOS’ta kullanılabilir.

Ayrıca Fuse, yatırımcıların kripto para birimlerini yönetme sürecinde devrim yaratmayı hedefliyor. Akıllı hesapların kullanımı sayesinde Fuse, cüzdan işlevselliğine kullanıcı odaklı bir yaklaşım sunacaktır. Ayrıca, bireysel varlık yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Fuse’daki Diğer Güvenlik Özellikleri

Fuse çeşitli nedenlerle öne çıkıyor. Cüzdan benzersiz bir çift katmanlı güvenlik modeli içeriyor. Bu, kullanıcının telefonunda kalan bir “Cihaz Anahtarı” da dahil olmak üzere iki birincil anahtar veya Aktif Anahtar kullanır. Ayrıca, gelişmiş güvenlik için Apple’ın biyometrik kimlik doğrulamasını veya Face ID’yi kullanıyor.

170 dolar çok uzak görünmese de, Solana’nın ilgi görmesi için pazarın toparlanması ve teknolojik ilerlemelerin bir araya gelmesi gerekiyor.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?