Mart 15, 2024

Bu Altcoin 4x Kazanç Sağlayarak 100 Dolara Ulaşmaya Hazır: Analistten Dev Tahmin!

Kripto para uzmanı Jebb, Chainlink ‘in (LINK) yaklaşan boğa piyasasında 100 doları aşacağını öngördü. Bu iddiayı desteklemek için çeşitli argümanlar öne sürdü ve coin’in fiyat hedeflerini paylaştı. Jebb’e göre, Chainlink henüz zirveye ulaşmadı. Ancak, kullanım kolaylığı ve yaygın kabulü göz önüne alındığında büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğu görüşünde. Ayrıca, Chainlink token’larının çoğu zaten dolaşımda olduğu için, artan arzın piyasaya sürülmesi beklenmiyor.

Jebb, geçmişte insanların Chainlink’e yatırdığı paraya baktı ve coin’in henüz en yüksek seviyesine ulaşmadığını gördü. Ancak, büyük şirketlerin giderek daha fazla Chainlink’i benimsemesi, coin’in büyük bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

Chainlink Neden Önemlidir?

Jebb, LINK‘i değerini anlamak kolay olduğu için seviyor. Basitlik açısından Bitcoin gibi olduğunu söylüyor. Chainlink’in görevi, blok zinciri sistemlerine giren verilerin doğru ve zamanında olmasını sağlamak. Bu, merkezi olmayan finans (DeFi) ve diğer blok zinciri uygulamaları için büyük önem taşıyor.

LINK sadece finans için değildir. Oyunlarda, NFT’lerde, iklim takibinde ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Birçok sektör, blok zincirlerinden gelen verilerin doğru olmasını sağlamak için Chainlink’e güveniyor.

Analist, Chainlink’in 9,7 trilyon dolarlık Toplam Değer Eşdeğerini (TVE) tartışıyor. Bu, 2022’den bu yana LINK verilerini kullanan işlemlerin toplam değeri anlamına geliyor. Bu çok büyük bir rakam ve Chainlink’in ne kadar kullanıldığını gösteriyor. Bu, gelecekteki büyümesi için büyük bir neden olabilir.

Sırada Ne Var?

Teknik göstergeler, Jebb’in yükseliş görünümünü daha da destekliyor ve LINK önemli bir yukarı yönlü potansiyel için konumlandırılmış durumda. Fibonacci seviyelerine ve yükseliş grafik formasyonlarına işaret ederek Chainlink’in 100 dolar ve ötesine yükselişi için net bir yol öneriyor. Jebb, kısa vadeli fiyat hedeflerinin 30 dolar ve orta vadeli kilometre taşlarının 50 dolar civarında olmasını ve LINK’in değerlemesinin 100 doları aşmasını bekliyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?