Ocak 29, 2024

Bu 7 Altcoin İçin Kritik Gelişme: Milyonlarca Dolarlık Token’ın Kilidi Açılıyor!


Kilitli token’ları takip eden platform Token Unlock, yaklaşan kilit açma işlemlerinin özelliklerini açıkladı. Kilit açma işlemi çeşitli kripto projelerinde 29 Ocak ve 4 Şubat tarihleri için planlandı.  Bu açıklama, önümüzdeki yedi gün içinde kripto piyasasına girmeye hazırlanan toplam 215,03 milyon doların üzerindeki token’ların özelliklerine ışık tutuyor.

Bu projelerin başında, ünlü merkezi olmayan borsa dYdX’in (DYDX) token’ı yer alıyor. Piyasa verilerine göre, dYdX ekibi 1 Şubat’ta 33,3 milyon DYDX tokenı piyasaya sürecek. Bu rakam, DYDX’in değeri göz önüne alındığında, basın zamanında 92,67 milyon dolarlık bir piyasa değerine denk geliyor. Önemli ölçüde, bu 33,3 milyon token dolaşımdaki arzın %10,63’ünü oluşturmaktadır.

Ek olarak Token Unlock, yaklaşan kilit açma etkinliğinin alıcılarının ayrıntılı bir dökümünü açıkladı. Özellikle, dYdX yatırımcıları 51 milyon dolar almaya hazırlanırken, kurucular, çalışanlar, danışmanlar ve danışmanlar 28 milyon dolar almaya hazırlanıyor. Ayrıca, gelecekteki çalışanlar için 13 milyon dolar ayrılmıştır.

Optimism (OP), Ocak ayının son haftası için planlanan bir kilit açma etkinliği ile dYdX’i yakından takip etti. OP ekibi, 30 Ocak’ta piyasa değeri 75 milyon dolar olan 24,16 milyon adet OP’yi piyasaya sürmeyi planlıyor. Dağıtımla ilgili olarak, çekirdek katılımcılar için 39 milyon dolar belirlenirken, yatırımcılara 35 milyon birim tahsis edildi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere diğer projeler arasında NYM (9,48 milyon dolar), SUI (45,56 milyon dolar) ve Acala (ACA, 2,11 milyon dolar) yer alıyor. Bu arada, Euler (EUL, 0,38 milyon dolar) ve Tornado Cash (TORN, 150 bin dolar) 1 Şubat’ta token’ların kilidini açmayı planlıyor. Şimdiye kadar EUL ve TORN tokenlarının sırasıyla %81,19 ve %78,92’sinin kilidini açtı.

Kaynak : coin edition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?