Nisan 3, 2024

Bu 5 Kripto Para 2. Çeyrekte 10 Katına Çıkabilir

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Fiat para birimiyle ilgili sorunlarla birlikte, kripto satın almak birçok yatırımcı için hayat kurtarıcı olmuştur. Ancak, tüm kriptolar iyi getiri sağlamaz ve büyük potansiyele sahip değildir. Bu nedenle bir kripto projesine yatırım yapmadan önce derinlemesine araştırma yapmak önemlidir.

Takip Edilebilecek Kripto Paralar

Sponsorlu içerik göndericisine göre takip edilebilir bazı kriptolar.

KangaMoon (KANG)

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon, oyna-kazan ve sosyal-fi modellerini bir araya getirecek yeni bir kripto projesidir. Bu projenin amacı, meme meraklıları için bir topluluk oluşturmaktır. Bir P2E olarak, kullanıcıların katılabileceği ve ödüller kazanabileceği çok sayıda oyun etkinliği vardır. Oyunlara katılmayanlar bile oyun sonuçları hakkında spekülasyon yapabilir ve ödüller kazanabilir. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

KangaMoon projesi şu anda ön satışın 5. aşamasındadır ve token sadece 0,0196 dolar’a satılmaktadır. Alıcılara ek %10 bonus verilmektedir. Token fiyatının her aşamada artması, erken yatırımcıların %291 yatırım getirisi elde ettiği anlamına geliyor. KangaMoon projesi 3,9 milyon dolardan fazla para topladı ve bu rakam ay sonundan önce 5 milyon dolara ulaşabileceği iddia ediliyor. Fakat kesin değildir, risk bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Topluluk odaklı bir meme ekosistemi olarak kullanıcılar, projeyi sosyal medyada tanıtmak için katıldıklarında KANG token’ı kazanabilirler. Yönlendirme programı da daha fazla KANG tokeni kazanmak için başka bir yoldur. Fakat tokenin geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX) 1. katman bir kripto ve şu anda satın alınabilecek en iyi kriptolar listemizde 2. sırada. Avalanche, tüm akıllı sözleşmeler için şeffaf, ölçeklenebilir ve merkezi olmayan bir altyapı sunar. Avalanche, Avalanche C zincirinin bir parçası olan alt ağlar sağlar. Avalanche köprü protokolü ile kullanıcılar tokenleri Ethereum ağından Avalanche C-Zincirine aktarabilir. Ethereum ile olan bu uyumluluk, en iyi iki blok zinciri arasında sorunsuz işlemlere olanak sağlamaktadır.

Bu arada Avalanche, X-Chain, P-Chain ve C-Chain’i içeren benzersiz çerçeveler aracılığıyla çalışır. C-Zinciri, akıllı sözleşmeleri ve diğer merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için kullanılır. P-Zinciri ise aktif alt ağları izler ve yeni alt ağların oluşturulmasına izin verir.

Şimdiye kadar, Avalanche token geçtiğimiz haftalarda büyük rallilere tanık oldu. Token fiyatı geçtiğimiz ay %47 oranında artış gösterdi. Önümüzdeki haftalarda 56$ seviyesinde destek bulması halinde 5 kat getiri sağlayabilecek bir ralli olasılığı yüksek.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin piyasadaki en iyi altcoinlerden biridir. Piyasa değeri 25 milyar dolar olan Dogecoin, kripto alanındaki en popüler ve en iyi meme paralarından biri olarak kendini kanıtlamıştır. Meme paraları yutturmaca üzerinde gelişmesine rağmen, Dogecoin yıllar içinde dikkat çekmiştir. Token, 2021 yılında Elon Musk tarafından atılan ve büyük bir ralliye yol açan bir dizi tweetin ardından ilgi odağı haline geldi.

Dogecoin 2021 rallisinden sonra geri çekilse de, token şu anda bir ralliye tanık oluyor. Dogecoin fiyatı son birkaç ayda artış gösterdi. Bağlam açısından, token fiyatı geçtiğimiz ay %106 arttı. Haftalık grafikte Dogecoin %32 değer kazandı. Günlük işlem hacminin 2,9 milyar doların üzerinde olması, token’ın büyük bir alım satım faaliyetine tanık olduğu anlamına geliyor. Yaklaşan Bitcoin yarılanması söylentileriyle birlikte, bazı analistler dogecoin’e büyük bir ralliye tanıklık etmesi için bahşiş verdi. Bu, fiyatı 0,5 dolara ve 10x ROI’nin üzerine çıkarabilir. Böylece, şimdi yatırım yapmak için en iyi kriptolardan biri haline geliyor.

Ripple (XRP)

XRP, hızlı getiri sağlayacak bir başka en iyi kriptodur. XRP kripto para birimi belirteci, küresel olarak ucuz oranlarda para göndermek için kullanılır. XRP’nin birincil kullanımı, uygun maliyetli ve güvenli hizmetler sağlamak için bir köprü belirteci olarak hizmet etmektir. Ripple projesi, Bitcoin’in iş kanıtı modeli yerine bir fikir birliği protokolü üzerinde çalışır.

Ripple, tüm hesap bakiyelerinin ve işlemlerin konsensüs mantığı ile doğrulanmasına yardımcı olur. Mutabakat modeli ile çifte harcama önlenir ve sistem bütünlüğü geliştirilir. Ripple ve Mastercard gibi diğer finans kurumları arasındaki ortaklık iyi bir işarettir ve itibarını artırmıştır.

Ancak, Ripple’ın SEC düzenleyicileri ile yaşadığı sorun biraz dikkatli olunmasını gerektiriyor. SEC ile sorunsuz bir şekilde anlaşabilirlerse, Ripple fiyatları bu yıl aya yönelecek. Bu arada, XRP fiyatı geçtiğimiz ay %16 oranında arttı. XRP işlem hacminin günlük ortalama %40’ın üzerinde işlem hacmine tanık olmasıyla birlikte, bazı analistler XRP fiyatının yakında 1 $’a ulaşacağına inanıyor.

Cardano (ADA)

Cardano kripto para birimi, üçüncü nesil bir ağ olarak bilinen bir proof-of-stake blok zinciri ağıdır. Cardano Token’ın amacı, Ethereum gibi daha önceki blok zincirlerini etkileyen ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmektir. POS özelliği nedeniyle, kriptografik işlemler için harika olan daha az enerji yoğun bir mekanizmaya sahiptir.

Cardano blok zincirinin amacı çevresel açıdan en sürdürülebilir platform olmaktır. Kullandığı proof-of-stake modeli, operasyonlarını yönetmeye yardımcı olan Ouroboros olarak bilinir. Bu model ile Cardano ağı, PayPal veya Visa gibi düzenlenmiş bir finansal otorite olmadan kimsenin iki kez para harcamamasını sağlar.

Cardano token şu anda bir yükseliş trendine tanıklık ediyor. Token fiyatı geçtiğimiz ay %8, geçtiğimiz hafta ise %6 oranında artış göstermiştir. İşlem hacmi ve piyasa değeri gibi tüm Cardano temel piyasa göstergeleri bir yükseliş trendi yaşıyor. Token, 0,6$ seviyesinde destek bulduktan sonra önümüzdeki haftalarda 1$’lık direnç bölgesini aşmayı hedefliyor. Bir atılım büyük bir ralliye yol açabilir. Mevcut gidişatta, bazı analistler Cardano’nun fiyatının yıl içinde 5 dolara ulaşacağına inanıyor.

KangaMoon tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?