Bu 2 Altcoin Güç Gösteriyor – %100’lük Artışı İşaret Ediyor!

0
Bu 2 Altcoin Güç Gösteriyor - %100'lük Artışı İşaret Ediyor!

Kritik desteklerinden geri dönen iki kripto para birimi olan Crypto.com (CRO) ve Litecoin (LTC) güç gösteriyor. CRO, spor ve eğlence endüstrisinden daha geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi planlarken, LTC son zamanlarda balinaların favori coin’lerinden birisi haline geliyor.
İnişli çıkışlı fiyat hareketleri yaşanmasına rağmen analistlerin büyük çoğunluğuna göre kripto piyasası yükseliş görünümü sergiliyor gibi görünüyor ve bu iki kripto para da uygun piyasa koşullarında yüzde 100 kazanç elde etme potansiyeline sahip.

Litecoin (LTC) Fiyatı 300 Dolara Ulaşacak mı?

Litecoin (LTC) fiyatı, devasa balina birikimi nedeniyle 2 ayı aşkın süredir 123.45 dolardaki düşüş çizgisini kırmayı başardı ve kripto analitik platformu Santiment, balinalar tarafından agresif bir birikim gözlemledi. Daha önce de Eylül ayında 10 bin ila 1 milyon LTC’ye sahip adresler toplu olarak LTC arzının toplam yüzde 5’ini biriktirmiş ,ardından da varlık 150 dolardan 300 dolara kadar çıkarak yüzde 100’lük büyük bir kazanç elde etmişti.

Ancak şu an gerçekleşen balina ilgisi Eylül birikiminden yüzde 9,9 daha fazla ve ortaya çıkan yükseliş trendi, LTC fiyatını haftalık yüzde 13’ün üzerinde yükselterek mevcut fiyatı olan 149,63 dolara kadar çıkardı. Yine de altcoin’in yükseliş potansiyeli, devasa direnç bariyerleri nedeniyle oldukça bulanık.

Platformda gerçekleştirilen çok sayıda iş birliği ve yükseltme, fiyatı 160 dolardaki ve 225 dolardaki kritik dirençleri aşmaya ve 280 doları yeniden test etmeye zorlayabilir.

Crypto.com (CRO) Fiyatı 1 Dolara Gidecek Mi?

Crypto.com (CRO) fiyatı dün bulunduğu 0,4221 dolar civarındaki seviyeden somut bir sıçrama gösterdi ve yaklaşık yüzde 12 artarak 0,4724 dolara kadar ulaştı. Varlığın önündeki yolda önemli bir engel yok gibi görünüyor ve süper döngüde 1 dolara ulaşması için sadece 0,6273 dolarlık direnci aşması gerekiyor.

Kripto borsasının kripto para birimi CRO, Staples stadyumunu Crypto.com arenası olarak yeniden markalaştırma girişiminden sonra, Aralık ayında yüzde 500’ün üzerinde kazanç elde etmişti. Şimdi de paltform insanların yeni markalaştırılmış stadyumuna girabilmeleri için NFT biletlerini dağıtmaya hazırlanıyor.

NFT biletleme çok çeşitli kullanım durumlarına sahip olduğundan, projenin sektörde çığır açan bir etkiye sahip olması bekleniyor.  Özellikle spor ve eğlence endüstrisinde, NFT biletleme; kârlılığı artırmayı sağlar, bilet sahipliği sorunlarını çözer ve ön finansman etkinliklerine yardımcı olur. Bu nedenle, NFT’ler aracılığıyla kriptoyu ana akım haline getiren ilk platform olabileceğinden, internet kullanıcıları ve kripto topluluğu CRO konusunda oldukça bullish görünüyor.

Toparlamak gerekirse, Litecoin ve CRO fiyatları aynı anda yükseliyor gibi görünüyor ve bu yükselişlerin devamı bekleniyor. Bununla birlikte, kripto sektöründe oldukça eski bir kripto para birimi olan Litecoin, son zamanlarda fiyatına etki edecek birkaç gelişme daha yaşadı. 11 Ocak’ta on-chain’de 3.79 milyar dolarlık rekor bir işlem hacmine ulaşan altcoin, ayrıca Nefarious ile el ele vererek CRO gibi espor sektöründe büyümeyi planlıyor. Yukarıda belirtilen faktörler değişmeden devam ederse, yüzde 100’lük bir yükseliş kaçınılmaz görünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın