BTT’den Büyük Adım, Mainnet Geliyor!

0

BitTorrent’in resmi Twitter hesabından az önce yapılan açıklamaya göre önemli gelişmeler yatırımcıları bekliyor. Yapılan açıklamaya göre, BTT kendi ağını kuruyor. Bu şekilde, kendi ağına geçen proje maliyetler, akıllı sözleşmeler ve hız konusunda avantajlı duruma sahip olacak. Haberin ardından BTT fiyatında %35’in üzerinde bir yükseliş gerçekleşti. Yatırımcılar haberi oldukça pozitif karşılamış görünüyor.

Ayrıca, bir de “redenomination” olacak. Yani, yeniden adlandırma. Kendi ağına geçtiği için kendi tokenını oluşturacak. Eski BTT ile (artık adı BTTOLD) yeni BTT’lerinizi swap (değiştirme) edecekler. Her eski 1 BTT yeni 1000 BTT ile değiştirilecek. Bu işlemden BTT yatırımcıları negatif etkilenmeyecek. Yani, arz artacak ama market cap değişmeyecek.

Bir BTT’niz 0.33$ ise artık yerine aynı değerde yeni 1000 BTT verecekler (verilen yeni 1000 BTT’nin değeri 0.33$ olacak) Yani, bakiyeniz değişmeyecek. Arzın az olması sıkıntı yaratmasın diye bu şekilde bir değişim olacak.

Özetle, güzel haber. Fiyat üzerindeki etkisinden de görebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın