BTT Coin Fiyat Tahmini: BitTorrent Geleceğinde Belirsizlik Sürüyor

Bitcoin’in sert çakılmasının ardından, olumlu bekleyiş ve sıçrama dürtüsünü alaşağı olan BitTorrent (BTT) fiyattaki konsolide etkiyi hala üzerinde görüyor. Güçlü desteğinde (0,0070 dolar) düşüşlerin önüne geçmeyi kısmen başardı. Günün en düşük seviyesi bazında %18 bir artış yakaladı ve fiyatı 0,0083 dolara yükseltti. Bir miktar geri çekilmesinin ardından fiyat konsolidasyon sürecinin uzama sinyallerini de gösteren bazı teknik yaklaşımlar belirtiyor.

Teknikler Karamsar

Günlük grafikler yatayda hareket eden varlık için konsolidasyon sürecini bastırıyor. Geçtiğimiz gün yakalanan fırsat bu nedenle ötelenmiş durumda. Teknik verilerde görülen olumsuzluk, MACD sinyal hattı çatışmasında da devam ediyor. Doğrusal bir düşüş trendine giren MACD şimdilik bir trend ihtimalini ortadan kalktığını hatırlatıyor.

Kaynak: Tradingview Bittorrent BTT /USDT Binance

Öte yandan Stokastik RSI ve RSI verilerinde de aşırı satım bölgeleri hâkim durumda. Buna ek olarak da Parabolik SAR verilerinde satış baskısı devam ediyor. Müthiş osilatör göstergesi kademeli düşüşünü sürdürüyor. DMI göstergelerinde görülen yatay doğru da fiyatta şu an için bir trend oluşumunu göstermiyor.

Sonuç

Sürecin devam etmesi beklenen bir durum. Bu da fiyatın bir süre daha yatay hareketini destekleyebilir. Öte yandan günlük kapanışta 0,0088 dolarlık kapanış bir fırsat alanı getirecektir. Fiyatın yükselmesi için gereken seviyelerden en önemlisi şimdilik bu noktalarda yer alıyor. Düşme riski güçlü 0,0070 doların kaybıyla derinleşebilir, yakın takipte kalmak önemlidir. Üst direnç alanları 0,0096 ve 0,010 dolar seviyeleri yer alıyor. Alt destek noktalarında ise 0,0053 dolara kadar güçlü bir destek bölgesi görünmüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.