BTT Coin Fiyat Tahmini: BitTorrent 0,0135 Dolara Sıçrayabilir

Günün erken saatlerinde hızlı bir hareket BitTorrent (BTT) yaklaşık %40 artışla beraber 0,011 dolara kadar yükseldi. Geçtiğimiz günlerde de belirttiğimiz gibi, bir artış fırsatı BTT için görünmüştü. Daralan bir Bollinger bant aralığı fiyat artışıyla beraber açıklığını genişletti. Uzun süredir belirlenmiş olan direnç seviyesinden kırılmayla gelen yükseliş fiyatta hızlı bir sıçrama getirdi. Şimdilik direnç seviyesini destekleyen 4 saatlik mumlar yeni bir artış için zemin hazırlıyor olabilir. Bu artış önümüzdeki günlerde BTT rallisinin başlangıcında yer alırsa 0,013 dolar rekor seviyesinin üzerine çıkmaya çalışacaktır.

Rekor Seviyeye Sıçrama Gelebilir

4 saatlik grafiklerde yükseliş için fırsat arayışı sürüyor. Artan hacim ve talepler OBV dengesel hacim ve Chaikin verilerinde yükseliş gördü. Ayrıca Parabolik SAR ve Stokastik RSI verilerinde güçlü al sinyalleri gücünü arttırıyor. RSI nötr 50 seviyesi üzerinde yer alıyor ve son dojide yönünü kuzeye çevirdi. Ancak haber yazılırken kayan yıldız görünümlü son mum destek seviyesine yakınlığıyla bir miktar panik alanı gösterse de varlık uzun süredir bu desteği kabullenmek istiyordu.

Kaynak: Tradingview Bittorrent BTT /USDT Binance

Direncini kıran varlık önümüzdeki 12 saatte desteğini yitirmezse ralli kuvvetlenecektir. MACD sinyallerinde de görülen artış isteği Müthiş osilatörde de bariz yükselişle destekleniyor. Gereken talebin karşılanması ve boğaların hareketi önümüzdeki 12 saat içinde varlığın durumunu daha net gösterecektir.

Varlık gün içinde 0,011 dolara teması boğaların hedefini test etme arzusunu gösteriyor. 0,00939 dolar direncini kırabilirse fırsat güç kazanacaktır. 0,01 seviyesinin mıknatıs etkisiyle elde edilmesine yardımcı olacaktır. Önümüzdeki süreç için beklentiler 0,0118 dolar ve ATH seviyesi 0,0135 dolar seviyesi olacaktır.

Varlık destek seviyesini yitirirse tüm bu beklentiler ötelenebilir. Destek seviyesi 0,00885 doların altına düşmesi 0,0070 dolara kadar gerilemesi riskini taşıyor. Durumu takip etmekte fayda var.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 7 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

 • Egecan

  Başlıkta 0.13 yazmışsınız...

  Cevap Yazın
  • Kadir ALTUNSOY

   İlginize teşekkürler Ege bey, başlık yazımında hata olmuş. Güncellemeleri gerçekleştirdik uyarılarınız için teşekkürler iyi okumalar.

 • Soner

  Yine dibi boyladı bu sicrayis ne zamn olacak

  Cevap Yazın
  • Kadir ALTUNSOY

   Merhaba Soner bey, olumlu göstergeler sürerken Bitcoin'in sert düşüşü tüm piyasaların düşüşüne sebep oldu. Şuan çok fazla oynaklık söz konusu biraz bekleyip sürecin gidişatına bakmakta fayda var. Dengesizlik hakim, en yakın zamanda toparlanmasını umuyorum. İyi okumalar

 • Altuğ çimen

  Şu an btt düşüyor bu konuda bir yorumunuz var mı çok sağlıklı Arkası güçlü bir coin bu fiyatlarda %5 kaybım olmasına rağmen ytd olmamasına rağmen almamı tavsiye der misiniz

  Cevap Yazın
  • Kadir ALTUNSOY

   Merhabalar Altuğ bey, Bitcoin'in hızlı değer kaybı tüm piyasalarda olduğu gibi BTT tarafında da görüldü. Bildiğiniz gibi BTC etkisi oldukça baskın sürüyor. Şu an bekleyip durumu incelemek daha sağlıklı olacaktır. Bu şartlarda al-sat yapmak sağlıklı olmayabilir. Durumla alakalı bir yazı planlıyoruz. Oynaklık çok fazla durumun düzelmesini umuyoruz. İyi okumalar

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.