BTT Coin Fiyat Tahmini: BitTorrent 0,012 Dolara Gidebilir

0

0,0135 dolarlık zirvesinin ardından düşüş geçen BitTorrent (BTT) 0,007 dolar seviyesinde desteklenerek düşüşü bastırdı. Bu etki mir miktar yükselişle sonuçlansa da varlık bir süredir konsolide bir aralıkta yer alıyor. Düzeltme seviyeleri olan %76,8 (0,008 dolar) ve %50 (0,0087) seviyeleri arasında sıkışan varlık dalgalı hareketini kırmayı hedefliyor. Bu kırılma fiyatı hızlı bir ivmeye kavuşturabilir.

Teknikler BTT Artışını Gösteriyor

Teknik göstergelerde bir hareketlilik söz konusu. Sıkışan BTT fiyatı grafiklerde direnci kırmayı hedefleyen bir hareket gösterdi. Direnç testini henüz geçemedi ancak düşen taleplere nazaran Stokastik RSI verilerinde aşırı alım noktasına hareket talebi kendisine çekmeye çalışacaktır. Son birkaç mumda görülen SAR alım sinyali de konuya ek olarak destek veriyor.

Kaynak: Tradingview Bittorrent BTT USDT Binance

MACD sinyal hattı çatışması devam ediyor. Henüz birbiri üzerinde baskı kuramadılar ve konsolide bu bölümde de görülüyor. Negatif bölgede yer alan MACD önümüzdeki saatlerde bu sınırı delebilir. Bu da yükselmeyi tekrar ateşlendirecektir. RSI nötr 50 altında yer alıyor. Gün içindeki yükseliş artış getirse de yatay harekete yerini bıraktı.

Seviyeler ve Sonuç

Direnci test etme arzusu hala sürüyor. Kırılma yaşaması ardından fiyatta ALIM sinyalleri artacaktır. 0,0085 ve 0,00875 dolar aralığında bir dirence maruz kalan varlık bu alanı kırarsa 0,0090 dolar seviyesine kadar güçlü bir direnç bölgesi görünmüyor. Bu da talep yaratma sonrası daha üst seviyelere ulaşmasını sağlayabilir.

Fiyat, hızlı bir artışla 0,01 dolar seviyelerine tekrar hareket etmeyi hedefleyecektir. Sonraki hedefler arasında 0,0118 dolar yer alıyor. Unutulması gereken konu ise ciddi düşüş gören hacimlerde ve taleplerde saklıdır. Kırılmanın yaşanması bu nedenle çok önemli.

Fiyatın bir süre daha konsolidasyondan çıkamaması fiyatın düşüşüne sebep olabilir. Yatırımcısının beklentisini karşılayamaması tasfiyelerle sonuçlanacak ve fiyatı düşmeye itecektir. 0,008 güçlü desteği yitirilirse fiyat 0,0064 dolara düşme riskini barındırıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın