Şubat 27, 2020

BtcTurk Borsasından İki Yönetici Liquid Network Yönetim Kurulunda

Türk kripto para borsası BtcTurk’te yönetici görevinde olan iki kişi, Blockstream tarafından geliştirilmekte olan Liquid Network’te, trader’lar ile borsalar için daha hızlı Bitcoin işlemlerine olanak sağlayan Bitcoin’in yan zinciri olan bu önemli projede yönetim kuruluna katıldılar.

Liquid Netwok’ten yapılan resmi açıklamaya göre proje içerisinde 3 adet kurul bulunmakta bu kurullar, Gözetim kurulu, Teknoloji Kurulu ve Üyelik Kurulu olmaktadır. Kurullara BtcTurk Teknoloji Direktörü Ozan Yurtseven, Teknoloji Kurulu’nda kendisine yer verildi. Bu bölümde Ozan Yurtseven’in dışında Bitfinex borsası Teknoloji Direktörü olan Paolo Ardoino da yer almakta.

Proje içerisinde BtcTurk-BtcTrader İş Geliştirme Direktörü Salim Karaman Çinli Bitcoin milyarderi ve Bitfinex borsası hissedarı Zaho Dong ile beraber bu kurulda kendisine yer verildi. Proje de bulunan her kurul beş kişiden oluşmakta.

Liquid Network projesinin şu anda 35 üyesi bulunmakta. Bu projede bulunan bazı borsalar BtcTurk, Bitfinex ve Huobi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.