Mart 7, 2023

Borsaların Yeni Gözdesi Altcoin’in İşlem Hacmi %800 Fırladı!

Mask Network fiyatı, işlem hacmindeki %800’lük artıştan aldığı büyük destekle son 24 saatte %25 yükseldi. token fiyatı 4,21 dolara ulaştıktan sonra şu anda 4,04 dolardan işlem görüyor.

Binance tarafından listelenen MASK token, Elon Musk’ın Twitter’ı devralmasının ardından, topluluk Twitter ödemeleri için desteklenecek tokenlar’dan biri olduğuna inandığı için büyük bir ilgi gördü.

Lookonchain, bir balinanın birden fazla adres aracılığıyla kripto borsaları Binance, OKX, Kucoin ve Huobi’den 14,8 milyon dolar değerinde 3,6 milyon MASK token’ı çektiğini tespit etti. MASK token fiyatındaki büyük artışın arkasında bu adresin olması oldukça muhtemelen. Fiyat bugün %25’in üzerinde bir artışla 3,27 dolardan 4,16 dolara yükseldi ve dikkat çekti.

Etherscan, balinanın 8.973.549 token’a sahip olduğunu tespit etti. “0xEf7C” adresinin tarihsel transfer girişi ve transfer çıkışı token fiyatını büyük ölçüde etkiledi. Birçok durumda, transfer girişi token fiyatında bir artışa neden olurken, transfer çıkışı token fiyatının düşmesine neden oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere OKLink on-chain verilerine göre, 11.326 adres MASK token’ı tutuyor. Varlığı elinde bulunduran ilk 10 adres %77,86’lık bir orana sahipken, 11-20 arasındaki adresler %13,94’lük bir orana sahiptir. Bu, MASK’ın fiyat hareketinin bu en iyi cüzdan adreslerine bağlı olduğu anlamına gelir. Binance, OKX ve Celer Network de MASK tokenlerinin en büyük sahipleri arasındadır.

MASK Token Listelemeleri Artıyor

Son zamanlarda Upbit ve AscendEX gibi birçok borsa tarafından MASK’ın listelenmesi, büyük işlem hacminin arkasındaki en önemli nedenlerden biri. Güney Kore’nin en büyük kripto borsası Upbit’in token’ı listelemesi kripto topluluğundan büyük ilgi gördü. token fiyatı şu anda 4 doların üzerinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?