Şubat 21, 2023

Merkezi Olmayan Borsadan Kritik Güncelleme: Fiyat Artıyor!

Merkezi Olmayan Borsalar ya da DEX’ler akıllı sözleşmelerin en güçlü temsilleri olarak da tanınmaktadır. 1inch Network bu alandaki öncü protokollerden biridir. Ekosistem, Polygon ağında 1,4 milyon kullanıcıya ulaşan yeni bir aşamaya ulaştığını açıkladı.

Çok zincirli bir fiyat toplayıcı olmasına rağmen, 1inch başlangıçta Ethereum protokolü üzerine inşa edilmiştir. Ancak, borsa artık Polygon, Arbitrum, Fantom, BNB Chain ve Avalanche gibi birden fazla protokolde barındırılıyor.

Bu gelişme ise yerel token’ının fiyatını yükseltmeye yardımcı oldu. Token haber hazırlanırken son 24 saate %,74 oranında artış gösterirken son 7 günde %19,30 yükseliş kaydetti. DEX çevresindeki olumlu gelişmeler ise yılın başından bu yana büyümeyi %65,21 oranına yükseltti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yatırımcıların protokoldeki ilerleme konusundaki heyecanı, Ethereum zincirindeki token yakma faaliyetlerinin çok yönlülüğünde de sergileniyor. Açıklandığı üzere, son yedi gün içinde 1,73 milyon dolar değerinde toplam 541 ETH birimi yakıldı. Bu rakam bir önceki haftaya kıyasla %40,8’lik bir büyümeyi temsil ediyor.

1inch Rekabete Ayak Uyduruyor

1inch ekosistem olarak oldukça eski olsa da Uniswap, Sushiswap ve PancakeSwap gibi rakiplerinin oldukça gerisinde. Yapılan son güncelleme ise rakiplerle olan mücadeleyi arttıracağı için oldukça olumlu tepki aldı.

BNB Zinciri en büyük protokolü olmaya devam ederken, ekosistemdeki tüm ağlarda istikrarlı bir büyüme hedefliyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?