Mart 29, 2024

Borsa Listelemeleri Bu 8 Altcoin’de Fiyatları Roketleyebilir: 50x Mümkün!


Kripto dünyasının tanınmış analistlerinden biri olan ve sosyal medyada @0x_gremlin olarak bilinen Xremlin, gelecek altcoin sezonu hakkındaki öngörülerini paylaştı. Xremlin’e göre, 2024’teki altcoin sezonu, özellikle büyük borsalardaki listelemelerin etkisiyle 2021’deki kazançları geçebilir. Bu sezonun, özellikle Binance ve Coinbase gibi lider kripto borsalarındaki listelemelerin altcoin projelerini benzeri görülmemiş seviyelere taşıyabileceğini öne sürüyor.

Analist geçmişte yaşanan örneklerle tahminini destekledi ve özellikle Polygon, Matic ve Solana gibi projelerin büyük borsalarda listelendikten hemen sonra 300x gibi önemli fiyat artışları yaşadığını vurguladı. Bu durumun tekrarlanabileceğini düşünen Xremlin, yatırımcılara gelecek altcoin sezonunda 50x geri dönüş potansiyeline sahip projeler hakkında öngörülerde bulundu.

Xremlin’in gelecek altcoin sezonu için en çok tercih ettiği projeler şunlar:

NGL (ENTANGLE)

NGL, farklı blockchain’ler arasında geçişi kolaylaştıran ve veri akışını iyileştiren bir çapraz chain protokolü olarak öne çıkıyor. DeFi ve merkezi olmayan finansal uygulamalar için önemli bir altyapı sağlıyor. Altcoin’in toplam piyasa değeri 232 milyon dolar ve 1,96 dolardan işlem görüyor.

ALPH (ALEPHIUM)

Listenin bir sonraki sırasında dApp’lerle ilgili sorunları çözmeyi amaçlayan birkaç kripto para arasında yer alan Alephium var. ALPH’in toplam piyasa değeri 203 milyon dolar ve 2,75 dolardan işlem görüyor.

NORMIE

NORMIE yeni bir meme coin olarak listede yer alıyor. Toplam piyasa değeri 120 milyon dolar ve 0,1237 dolardan işlem görüyor.

CPOOL (CLEARPOOL)

Clearpool, insanların blockchain üzerinde gerçek dünya varlıklarının ticaretini yapmasına yardımcı oluyor. Piyasa değeri 140 milyon dolar ve 0,30 dolardan işlem görüyor.

BALLZ (WOLFWIFBALLZ)

Komik bir isme sahip olsa da BALLZ analistin potansiyel gördüğü altcoin’lerden biri. Piyasa değeri 45 milyon dolar ve 0,045 dolardan işlem görüyor.

IXS (IX SWAP)

Bu altcoin projesi, gerçek dünyadaki eşyaların güvenli bir şekilde ticaretini kolaylaştırır. Piyasa değeri 140 milyon dolar ve 0,8425 dolardan işlem görüyor.

DEGEN

Ocak ayında Base’de başlatılan DEGEN, sosyal ağlar oluşturmaya yönelik bir blockchain protokolü olan Farcaster’da yükselen ilk meme coin oldu. Piyasa değeri 211 milyon dolar ve 0,01696 dolardan işlem görüyor.

NMT (NETMIND)

Analist, listeyi yapay zeka ve blockchain’i birleştiren Netmind ile tamamladı. Piyasa değeri 240 milyon dolar ve 6,96 dolardan işlem görüyor.

Bu projelerin her biri, farklı alanlarda yenilikçi çözümler sunarak ve benzersiz özellikler taşıyarak Xremlin’in dikkatini çekmiş durumda. Ancak, kripto yatırımlarının riskli olduğunu ve her yatırımın dikkatli bir araştırma gerektirdiğini unutmamak önemlidir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve finansal durumunuzu dikkate almalısınız.

Bu altcoin sezonunda sizin favori seçiminiz hangisi?

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : coin pedia

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?