Sponsorlu İçerik
Ocak 11, 2024

BONK Coin 1 Dolar Olacak Mı? BONK Alternatifi Meme Kombat 7 Milyon Dolara Dayandı

Solana blok zincirinin meme coini olan BONK, topluluk odaklı viral meme coinlerin kripto yatırımcıları arasında popüler olmaya devam etmesiyle meme coin sektörünün canlılığını gösteriyor. CoinMarketCap’in verilerine göre BONK son bir yıl içinde fiyatını yüzde 745 artırdı.

En değerli kripto para birimleri sıralamasında 68’inci sıraya yerleşti. Aralık ayında piyasa değeri ilk kez 1 milyar doların üzerine çıktı. Şaşırtıcı bir şekilde BONK şu anda, meme coin sektöründe Shiba Inu’dan daha fazla işlem hacmiyle en büyük üçüncü meme coin sıralamasında yer alıyor.

BONK kesinlikle 2023’ün en iyi meme coinlerinden biriydi ancak yılı biraz daha düşük bir performansla kapattı. Açıkçası kripto piyasalarının volatilitesi bu düşüşün nedenlerinden biri olabilir. BONK fiyatı Solana ağındaki gelişmelerden de etkileniyor.

BONK coin, son zamanlarda çoğunlukla kırmızı mumlarla kaplı kripto pazarındaki düşüş trendinin dikkate değer bir istisnası olarak karşımıza çıkıyor. Token son 24 saatte yüzde 7’lik, son bir haftada yüzde 17’lik etkileyici bir artışla zorluklara meydan okuyor. Dogecoin ve Shiba Inu çift haneli kayıplarla mücadele ederken, BONK yatırımcılarını sevindirip düşüşte olan bu emsalleri arasında yeşil mum yakıyor.

Değişken kripto pazarında bir fırsat olabilecek BONK coinin 1 dolara çıkıp çıkamayacağı yatırımcılar arasında merak edilen konulardan biri haline geliyor. BONK, bugün itibarıyla 0.00001359 dolardan işlem görüyor. Yakın zamanda 1 dolar olması pek mümkün görünmese de yükseliş trendini ısrarlı bir şekilde sürdüren coinlerden biri olmayı başarıyor.

Yatırımcılar, BONK gibi performans gösterebilecek coinlerin peşine düşmüş durumda. Meme coinlerin 2024’te yükseliş eğiliminde olup olmayacağı çokça tartışılıyor. Meme Kombat token satın almak, BONK ile benzer potansiyele sahip bir seçenek olarak değerlendiriliyor. Gelin bu meme coinin yatırımcılara neler sunduğuna daha yakından bakalım.

Meme Kombat (MK) – 2024’ün Meme Coin Sürprizi Mi Olacak?

Meme coinler, 2023’te özellikle erken yatırımcılar için büyük fırsatlar yaratmayı başardı. Doğaları gereğiyle hala bu potansiyeli taşıyorlar. Meme Kombat, da bu potansiyeli taşıyan ve kripto dünyasında her geçen gün daha da popüler hale gelen meme coinlerden biri.

Meme Kombat bir oyna-kazan tokeni olarak ön satışını hızla sürdürüyor. Halihazırda 6.5 milyon dolardan fazla para topladı. Meme Kombat token satın almak isteyen yatırımcılar, avantajlı ön satış döneminden hala faydalanabiliyorlar.

Kripto para birimi veri sitesi CoinGecko’ya göre GameFi’nin piyasa değeri 19 milyar dolar ve önemli ölçüde büyüyor. Meme Kombat da bu genişleyen pazarı hedefliyor. Ayrıca meme coinlerin bir bütün olarak mevcut değerlemesi yaklaşık 23 milyar dolar. Günlük işlem hacmi ise 1,7 milyar dolar. Dolayısıyla meme coinlerin bu potansiyelini de taşıyor.

Meme Kombat’ı ilginç kılan şey ise, yüksek profilli meme coinleri arasında fayda sağlayan bir oyna-kazan modeli olarak ortaya çıkması oluyor. Platformu, meme karakterlerinin dövüş oyununa sahne olacak. Aynı zamanda kullanıcılarına bu oyunlar hakkında tahminde bulunma imkanı verecek; bu tahminlerinden de getiri kazanma şansı elde etmelerini sağlayacak. Böylelikle MK coini, hem oyun severlere, hem bahis severlere hem de kripto severlere hitap etmiş oluyor.

Oyuncular en sevdikleri meme coinlerinin Meme Kombat Arenası’nda nasıl performans gösterdiği ile ilgilenerek ekosisteme, eğlence ve kâr amacıyla giriyor. Meme Kombat’ın birinci sezonu, ön satış bittikten sonra başlayacak. İlk sezon savaşlarında dövüşecek 11 meme karakteri var: Milady, Baby Doge, Doge, Floki, Kishu, Mong, Pepe, Pepe2, Shiba, Sponge ve Wojak. İkinci sezonun meme karakterleri birinci sezonun bitiminden hemen önce duyurulacak. Ekip, ekosisteme BONK coini de dahil etmeyi planladıklarını söylüyor.

Ön Satış Yatırımcıları Staking’den Hemen Faydalanabiliyor

Meme Kombat token satın almak isteyen yatırımcılara an itibarıyla yüzde 144’lük bir APY oranı sunuluyor. MK tokeni alan yatırımcılar bunları hemen stake edebilir ve bu yıllık getiriden faydalanabilir.

Oyunun sistemi çalışır hale geldiğinde, stake yapanlar aynı anda APY kazanabilecek ve oyuna katılabilecekler. Bu zamana kadar satın alınan MK’nin dörtte üçü stake edilmiş durumda ve bu da alıcılara kısa vadeli satış baskısının azalacağı konusunda gönül rahatlığı sağlıyor. Ek olarak, stake edenlerin tokenlerini, coinin piyasaya sürülmesinden sonra en az 7 gün boyunca ellerinde tutmaları gerekiyor.

MK staking, zincir içi ve zincir dışı işlemleri birleştiriyor. Böylece kullanıcılar MK stake ederken yalnızca ağ ücreti ödüyorlar. Aynı şey staking iptal edilirken de geçerli oluyor.

Sonuç

MK tokeni, yalnızca meme’lerin dijital kültürdeki popülaritesinden yararlanmakla kalmıyor, aynı zamanda hem oyuncuların hem de yatırımcıların ilgisini çeken bir oyna-kazan modelini tanıtıyor. 7 milyona yaklaşan ön satışıyla Meme Kombat, staking yapısı ve yüksek APY oranları ile öne çıkıyor. Bu unsurlar onu kripto para piyasasında benzersiz bir konuma getiriyor. Bu yeni meme coin projesi çok sayıda yatırımcının ilgisini çekmiş gibi görünüyor.

Meme Kombat token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Finixio
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?