Aralık 15, 2020

Boks Yıldızı Manny Pacquiao, Kripto Dünyasına Giriş Yapıyor


Boks Süperstarı, 2021’de kendi ödeme ekosistemi lansmanıyla kripto para sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Yakında 42 yaşında olacak olan boks yıldızı, Filipinli vatandaşların yurtdışında ödeme yapmasını kolaylaştırmak için önümüzdeki yıl önemli bir projeye imza atacak. Emeklilik öncesi son 3 maçı kalan Pacquiao’nun bu projesi ile elde edilecek kar, bölgedeki hayırsever bağışlarla aynı zamanda vatandaşlara da yardım sağlayacak.

Pacquiao oluşturacağı “PacPay” isimli projesi hakkında şöyle konuştu:

“Bu özellikle ofw’ler olmak üzere vatandaşlarımız için sınır ötesi işlemleri kolaylaştıracak. PACPAY İLE YEREL İŞLETMELERİN, KÜRESEL ETKİ SAHİPLERİNE VE DÜNYA ÇAPINDAKİ MİLYONLARCA HAYRANA BAĞLANMASINA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ.”

Ayrıca Pacquiao, kullanıcıların patlayıcı avantajlar, imzalı ürünler ve biletler alabileceği bir ödül programı da sunacaklarını belirtti.

PacPay ekosistemi, ihtiyacı olan Filipinlileri desteklemek için tasarlandı. Kullanıcılar PacPay ile işlem yaparken, gelirlerin bir kısmı da Filipinler’deki yardım projelerini destekleyecek.

Ünlü boksör, son yapacağı boks maçları hakkında da şunu belirtti.

“taraftarlarla dolu bir arena olmadığı sürece rekabet etmeyeceğim.”

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Birkan BİÇİCİ hakkında :

Yaklaşık 3 yıldır Tv kanalı, haber sitesi gibi çeşitli mecralarda Editör olarak çalışıyorum. Bitcoin ve Blockchain'in gittikçe önemli hale gelmesiyle birlikte sektör hakkında yaptığım araştırmaları ve sektörle ilgili önemli bilgileri sizlere yardımcı olmak için Koinfinans bünyesinde paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?