Ocak 27, 2024

Boğalar Bu Meme Coin’i Zirveye Taşımaya Kararlı: İşte %150’lik Ralli İçin Aşılması Gereken Engel!


Popüler meme coin Shiba Inu boğaları SHIB’i 0,00001 doların üzerine çıkarma girişimlerini yinelediler. Ancak birçok kez dirençle karşılaştılar. Şu anda da fiyat bir çıkmaza girmiş görünüyor.

Meme coin fiyatı bu seviyenin altında konsolide olmaya devam ediyor ve hala bu seviyenin üzerine çıkamıyor. Meme coin şu anda son 24 saatte %0,46 artışla 0,000009 dolardan işlem görüyor.

SHIB 5,3 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Ek olarak en iyi kripto para birimleri arasında 18. sırada yer alıyor. Shiba Inu, % 150 ila% 200’lük kazançları tetikleyebilecek devasa bir duvarla karşı karşıya. Shiba Inu fiyatının bu satış duvarını aşarak 0,000027 dolara kadar çıkabilecek büyük bir ralliyi başlatması gerekiyor. Bu da mevcut fiyat olan 0,000009024 dolardan yaklaşık %200’lük bir artış anlamına geliyor.

Shiba Inu fiyatının, 0,000027 dolara kadar çıkabilecek büyük bir ralliyi serbest bırakmak için bu satış engelini aşması gerekiyor. Bu da mevcut 0,000009024 dolar fiyatından yaklaşık %200’lük bir artış anlamına geliyor.

IntoTheBlock’a göre, SHIB 0,000009 dolar ve 0,000027 dolar seviyelerinde bir satış duvarıyla karşı karşıya. Burada 635,38 trilyon SHIB 457.771 adres tarafından ortalama 0,000015 dolar fiyatla satın alınmıştır. Bu, 457.000’den fazla Shiba Inu adresinin, kırılmaları için SHIB’in yukarıda belirtilen bu fiyat aralıklarına yükselmesi gerektiği anlamına geliyor.

Shiba Inu Ağ İşlem Sayısında Artış Görüyor

IntoTheBlock verilerine göre SHIB’in işlem sayısı metriğinde bir sıçrama görüyor. SHIB, 25 Ocak’ta 3.200 olan işlem sayısında 26 Ocak’ta 3.380’e bir sıçrama gördü.

Öte yandan işlem sayısı, bir kripto varlığından elde edilen faydayı kısmen yansıtır. Bu gösterge, günlük aktif adreslere benzer şekilde, fiyatla birlikte hareket etme eğiliminde olsa da, ikisi arasındaki bir sapma, temel kripto varlığının daha az spekülatif ve daha organik kullanımını gösterir. Shiba Inu için 24 saatlik işlem hacmi 3,4 trilyon SHIB olarak ölçüldü.

Kaynak : u.today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?