Nisan 3, 2024

Boğa Piyasasında Bu Altcoinlerin Fiyatı Ateşleyebilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Gelişen dijital para ufkunun ortasında, zeki yatırımcılar sürekli olarak bir sonraki kazançlı girişimi araştırıyor. Kendimizi 2024 boğa koşusunun ortasında bulduğumuzda, serveti önemli ölçüde artırma kapasitesine sahip varlıkların avı her zamankinden daha hararetli. Sponsorlu içerik göndericisine göre bazı altcoin tahminleri.

TRUE Token: GameFi Alanında Başarılı Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre TRUE token (TFT), bir zamanların sansasyonel Notcoin’inden çok daha büyük büyüme ve kazanç sunmak isteye GameFi projesidir. TFT şu anda özel bir NFT Token Teklifi (NTO) aracılığıyla verilmekte ve erken benimseyenlerin yatırımlarını önemli ölçüde artırmalarına olanak sağlayabileceği iddia ediliyor fakat kesin değildir dikkatli olunmalıdır. Dağıtılan NFT’ler, büyük indirimlerle 100 ila 500.000 TFT arasında değişen TRUE tokenlerinin bir kısmını içerir. NTO ise tahsisatınızın, güvenli ve yönetilebilir olmasını sağlar. Heyecan verici bir şekilde, bir NTO katılımcısı olarak TRUE ekibinden çok çeşitli avantajlara erişebilirsiniz. NFT sahipleri ayrıcalıklı TRUE üyeliği ve 330.000 dolar ekstra token, 10 ETH, statü kartları, ürünler ve tokenize ortak hediyeleri için bir ödül çekilişine giriş hakkı kazanır. Fakat geleceği belirsizdir herhangi bir araştırma yapmadan işlem yapmayın, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Oyun ve blok zinciri geliştirmede altı yılı geride bırakan ve SoftSwiss liderliğinde 3,45 milyon dolardan fazla destek alan TRUE, alanındaki potansiyeliyle tanındığı aktarılıyor. 4 milyondan fazla aktif oyuncusu ve blok zinciri hizmetiyle ilgilenen 16.000 üçüncü taraf oyunuyla TRUE, zorlu pazarlarda bile kârlılığını sürdürdü ve TFT post-token oluşturma etkinliği için güçlü bir temel oluşturdu. TRUE’nin değeri, milyonlarca kullanıcıyı kısa sürede bünyesine çekecek olan TRUE World metaverse’deki faaliyetlerden faydalanacağından, geleceği başarılı olabilecek mi hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

>>>TRUE NTO Şimdi Yayında İncelemek İçin Tıklayın<<<

Cardano (ADA) Kayda Değer Bir Dalgalanma Yaşıyor

Cardano’nun fiyatı son zamanlarda iniş ve çıkışların bir karışımını gösteriyor. Geçtiğimiz hafta, ADA neredeyse %11’lik bir düşüş yaşadı ve geçen ay düşüşü keskinleştirerek %21’in üzerine çıkardı. Bununla birlikte, son altı aya bakıldığında, madeni para% 125’in üzerinde artış gösterdi. Mevcut fiyat aralığı ADA’yı 0,63 ila 0,68 dolar arasında buluyor. RSI değeri 34,56 olan madeni paranın hareketleri, şu anda yoğun bir şekilde alınıp satılmadığını gösteriyor ve muhtemelen büyük bir dürtüsel hareketten ziyade düzeltici bir aşamaya işaret ediyor.

Uniswap Fiyat Hareketi: Güncel Trendlere Daha Yakından Bir Bakış

Uniswap (UNI) şu anda 12,12 dolar ile 13,55 dolar arasında işlem görüyor. Bu hafta UNI %8,82 oranında düştü ve geçtiğimiz ay %10,42’lik bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, altı ay öncesine bakıldığında, madeni para %162.31 oranında arttı. Mevcut piyasa UNI’nin bir miktar aşağı yönlü baskı yaşadığını gösteriyor, çünkü 31,42’deki RSI düzeltici bir hareket içinde olabileceğini gösteriyor.

İleriye bakıldığında, UNI 14,16 dolar’lık acil dirençle karşı karşıya ve 15,59 dolar ‘ lık daha güçlü bir bariyer var. Destek seviyeleri 11,3 dolar ve 9,87 dolar ‘da bulunuyor. UNI son altı ayda etkileyici kazançlar elde etmiş olsa da, son düşüşler dikkatli olunmasını gerektiriyor. Göstergeler, UNI’nin 100 günlük ortalaması olan 12,50$ civarında dengelenebileceğini gösteriyor. Yatırımcılar mevcut seviyelerden olası bir sıçramayı ya da desteğin kesilmesi halinde daha fazla düşüşü izlemelidir.

Avalanche Fiyat Dalgalanmaları ve Tahmini

Avalanche (AVAX) şu anda 51.34 dolar ile 58.12 dolar arasında değişen geniş bir fiyat aralığına sahip. Geçen hafta %18,51’lik keskin bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, geçtiğimiz ay madeni para% 6,12 değer kazandı ve son altı ayda% 366 oranında önemli ölçüde arttı. Madeni paranın fiyat hareketi, daha yüksek seviyelerden son düşüşü göz önüne alındığında düzeltici bir aşamaya işaret ediyor.

İleriye baktığımızda, AVAX’ın ivmesi her iki yönde de değişebilir. Madeni para, güçlü bir yükseliş eğilimi için kırması gereken 68,91 dolar’lık ikinci direnç seviyesinin altında. Bununla birlikte, 48,57 dolar’lık en yakın desteğin potansiyel olarak bir geri dönüş noktası sağlamasıyla, hem yükseliş hem de düşüş senaryoları masada. Yatırımcılar, uzun vadeli yükseliş trendini sürdürmek için madeni paranın 41,79 dolar’lık ikinci destek seviyesinin üzerinde kalıp kalamayacağını izlemelidir.

Polkadot Fiyat Analizi ve Görünümü

Polkadot’un fiyatı 9,27 dolar ile 10,04 dolar arasında sabit bir aralıkta hareket ediyor. Geçtiğimiz hafta coin %12 oranında düştü. Geçtiğimiz ay da neredeyse %10’luk bir düşüş görüldü. Ancak, altı aylık görünüm %111’lik bir artışla dramatik bir yükseliş gösteriyor. Fiyat, hızlı hareketlerden ziyade stabilizasyon belirtileri gösteriyor. En yakın direnç 10,43 dolar seviyesindeyken, destek 8,89 dolar seviyesinde bekliyor.

İleriye bakıldığında, 11,20 dolar’lık direnç yukarıda beliriyor ve potansiyel olarak büyüme arayan alıcıları çekiyor. Madeni para 10,43 dolar’ı geçebilirse, bu seviyeye doğru bir itme takip edebilir. Bununla birlikte, mevcut fiyat 100 günlük ortalamanın hemen üzerinde seyrederken ve RSI ne aşırı alım ne de aşırı satım koşullarına işaret ederken, yatay bir eğilim devam edebilir. Anlık destek 8,89$ düşüşlere karşı bir güvenlik ağı sunarken, daha aşağıda 8,12 dolar seviyesi başka bir tampon sağlıyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre, TRUE Token, Cardano (ADA), Uniswap (UNI), Avalanche (AVAX) ve Polkadot uzmanların seçimlerine göre potansiyeline sahip uyuyan altcoinlerdir. TRUE Token, GameFi sektöründeki benzersiz değeriyle parlıyor ve NFT Token Teklifi aracılığıyla geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Cardano, son dalgalanmalara rağmen, uzun vadeli sağlam bir büyüme yörüngesini koruyor. Uniswap’in mevcut gerilemesi onu potansiyel bir toparlanma adayı olarak konumlandırırken, Avalanche’ın etkileyici altı aylık yükselişi oynaklığını ve büyüme potansiyelini vurguluyor. Polkadot’un istikrarlı performansı, bir portföy içinde istikrar sunabileceğini gösteriyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

TRUE Token resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : TRUE Token
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?