Şubat 14, 2023

Uzman Yatırımcı Boğa için Tarih ve Altcoin İsmi Verdi!

Kripto para piyasasının mevcut dip fiyatını doğru tahmin eden bir yatırımcı bir sonraki boğa piyasasının temelleri hakkında konuştu.

Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortaklarından Chris Burniske, Twitter’da bir sonraki kripto boğa döngüsünde ortaya çıkacak birkaç “hype teması” olduğunu belirtti.

1) köprüleme ve çoklu zincir hizmetleri
2) Yapay zeka blok zinciriyle buluşuyor
3) uygulama zincirleri ve sektör zincirleri

Bir sonraki hype temalarının bunlar olacağına inanıyor.

Burniske veri kullanılabilirliği katmanlarından ya da bir blok zincirindeki verilerin kullanılabilirliği konusunda fikir birliği sağlayan ve depolayan sistemlere değindi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere eski ARK Invest analisti “hype teması” ile ne kastettiğini açıklayarak şunları söyledi.

Bazılarının nasıl tepki verdiği göz önüne alındığında, bir ‘hype temasının’ ilgi odağındaki ilk büyük döngüsünü yaşayan bir tema olduğunu belirtmeliyim. Fırsatın peşinden koşan bazı gerçek protokollerin yanı sıra, temaya kayan birçok başka ‘dolandırıcı protokol’ de olacaktır.

Kripto para piyasasındaki yeni anlatılar bir kenara ETH/USD ve ETH/BTC çiftlerinin yükseleceğine inanıyor. Yatırımcı Ethereum Şangay güncellemesinin ardından bir kırılma bekliyor. Bu da yatırımcıların kar etmesine yardımcı olacak bir detay.

Geçen ay verdiği bir röportajda Burniske, Solana’nın (SOL) bir sonraki “Ethereum düzeyinde” fırsat olabileceğini söyledi ve Cosmos’u (ATOM) da övdü.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?