Ocak 12, 2024

BNB Coin Fiyatı Güçleniyor: Boğa Dalgası 350 Doları Zorlayacak mı?

Kripto piyasası son zamanlardaki gelişmelerle birlikte dalgalanmalar yaşıyor. Öte yandan BNB coin fiyatı nötr bir eğilim göstermeye devam ediyor. Bu durum da yatırımcıların buna olan ilgisindeki düşüşü vurguluyor.

BNB coin fiyatı kısa bir süre için 238 ila 255 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem gördü. Ardından piyasa ivme kazandı ve fiyat aralıktan çıktı.

Bununla birlikte, fiyat 272 dolarda reddedildiği için ralli kısa sürdü. Ardından yaklaşık bir hafta boyunca yatay işlem gördü. Birçok denemenin ardından boğalar yeniden güç kazandı ve değerlemede %25’lik bir sıçrama gerçekleştirdi.

bnb coin fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Altcoin fiyatı daha sonra 340 dolarda reddedildi. Ardından fiyat ivme kaybetti ve bir süre 310 dolar ile 329 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem gördü.

Birçok denemeden sonra piyasa ivme kaybetti ve fiyat yaklaşık %6’lık bir düzeltme kaydetti.

O zamandan beri, fiyat 290 ila 310 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem görüyor. Bu da piyasadaki madeni para için zayıf bir alım satım baskısına işaret ediyor.

BNB Coin Fiyatı Yeniden Değer Kazanacak mı?

Ortalamalar yatay eğilim kaydetmeye devam ederken Göreceli Güç Endeksi (RSI) nötr bir eğilim gösteriyor. Bu, coinin gelecekteki fiyat hareketinde bir belirsizliği vurgulamaktadır.

Boğalar BNB fiyatını 310,6 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkarırsa, fiyat yeniden ivme kazanacaktır. Bu nedenle de yakında 329,4 dolarlık üst direnç seviyesini test edecektir. Fiyatın bu seviyede tutulması, altcoin  fiyatının 340 dolar direnç seviyesini test etmeye çalışması için zemin hazırlayacaktır.

Tersine, piyasa güç kazanamazsa, fiyat ivme kaybedecek ve 298 dolarlık destek seviyesini test etmek için düşecektir. Dahası, beralar piyasaya hakim olmaya devam ederse, önümüzdeki dönemde 290 dolarlık daha düşük destek seviyesini test etmeye hazırlanacak.

Kaynak : coin edition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?