Aralık 5, 2022

Bloomberg Analisti Altcoin Tercihini Açıkladı: Ralli Gelecek!

Bloomberg stratejisti Mike McGlone, sağlam temelleri nedeniyle Ethereum ‘un (ETH) öne çıkacağını düşünüyor.

Stansberry Research ile röportaj gerçekleştiren analist, tersine dönüşün zaman alabileceğini belirtti. Nitekim, analiste göre kripto kışının en kötüsünün muhtemelen geride kaldı.

“Kripto paralar %80 değer kaybetti. Bu kadar değer kaybı varken daha fazlasını istemezsiniz. Bence ayı piyasasının sonuna yaklaştık ancak işler yeterince kolay olmayacak. Tipik olarak piyasalarda sadece “V şeklinde dip” görmeyiz. Ayı piyasasından öğrendiğim bir şey varsa o da gerçekten zorlu olacağı.

Unutmayın, yaşananlar sadece kripto kışı değil. Bir varlık sınıfı hariç her şeyin kışı. Kurtulan tek varlık ’emtia’ oldu. Fed yeterince sıkılaşana kadar faiz artışlarına devam edecek.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Mike McGlone, Ethereum fiyatının sadece üç yıl öncesine kıyasla hala 12 kat yükseldiğine dikkat çekti. Bu detay, çoğu varlık sınıfından daha iyi performans gösterdiğine işaret ediyor. Öte yandan mevcut fiyat seviyesi ise oldukça güçlü bir desteğe sahip.

Kıdemli analist göre Ethereum benimsenme oranının artması ve azalan arz, varlığın öne çıkmasına yardımcı olacak.

“Fed ve Powell hala piyasaları etkilemeye devam ediyor. Sıkılaştırmanın devam etmesi kuvvetle muhtemel ve bu durum riskli varlıklar için kötü bir şey. Ancak ilerleyen günlerde işler değişebilir.

Ethereum şu an 1200 dolar. COVID öncesi yani 2019’un sonunda 100 dolardı. 12 kat yükseldiğimizi görebiliyoruz. 1000 dolar civarında çok güçlü bir destek olduğunu da hatırlatmak isterim. Biraz altına gerileyebilir ancak yukarı yönlü hareket edecektir.

Ethereum benimsenmesi artıyor, Bitcoin de öyle. Ancak ETH’de azalan bir arz var. Fiyat, zaman içerisinde yükselecektir.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?