Mayıs 22, 2024

2024 Yılında Etkili Olacak mı: BlockDAG, Solana ve Apecoin Rekabet Ederken 29,2 Milyon Dolarlık Ön Satışla Başarısını Sürdürebilecek mi?


Son güncellenme : 22.05.2024 - 23:15

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Solana ve Apecoin umut verici gelişmeler ve fiyat tahminleri sergilerken, geleceği belirsiz olan BlockDAG 2024 yılında başarılı olacak mı belirsizdir. Londra’daki Piccadilly Circus’ta düzenlenen önemli bir etkinlikte görünürlüğü kutlanan BlockDAG, ön satış etkinlikleri aracılığıyla 29,2 milyon doların üzerinde bir meblağı başarıyla topladığı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Apecoin’in Mevcut Durumu ve Gelecek Tahminleri

Popüler Bored Ape Yacht Club NFT’leriyle ilişkilendirilen Apecoin, piyasadaki dalgalanmalarla başa çıkmaya devam ediyor. Şu anki fiyatı 1.236 $ seviyesinde ve piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra geçmiş zirveleri 39.40 $’a ulaştı. Fiyat tahmini karışık; 50/200 günlük Çapraz EMA ile düşüş sinyalleri devam ederken, 1,235 $ seviyesinin üzerinde kalırsa yükselme potansiyeli var.

Kısa vadeli beklentiler, Apecoin’in 1,540 $ direncini test ettiğini ve daha iyimser bir uzun vadeli tahminle 2024 yılına kadar 4,022 $’a yükselebileceğini öngörüyor. Bu, NFT pazarının devam eden genişlemesine ve Yuga Labs’ın girişimlerine dayanıyor. Bununla birlikte, devam eden düşüş eğilimleri, genel piyasa dinamiklerine ve NFT sektöründeki gelişmelere bağlı olarak 1.539 dolara kadar gerileyebilir.

Solana’nın Piyasa Performansı ve Görünümü

Solana’nın piyasa performansı son dönemdeki hafif gerilemeye rağmen güçlü kalmaya devam ediyor ve şu anda günlük %1,25’lik mütevazı bir artışla 145$’dan işlem görüyor. Ortaya çıkan ters baş ve omuzlar da dahil olmak üzere teknik formasyonlar, Solana’nın 150$ direnç seviyesini aşması halinde potansiyel yükseliş momentumuna işaret ediyor. Bu durum, özellikle Bitcoin’in başını çektiği daha geniş kripto piyasası toparlanma belirtileri gösterdiğinden, 2024 yılında 200$ seviyesine doğru bir yükselişe zemin hazırlayabilir.

Ancak teknik göstergeler karışık bir görünüm sunuyor. MACD yaklaşan bir düşüş eğilimine işaret ederken, RSI orta çizginin üzerinde bir yükseliş duruşunu sürdürmek için bir mücadele olduğunu gösteriyor. Solana 150 $ eşiğini aşarsa, yükseliş eğilimini sürdürebilir; tersine, destek trend çizgisini koruyamamak, fiyatının 120 $ civarına geri çekildiğini görebilir.

BlockDAG 2024 Yılınd Etkili Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan BlockDAG, yalnızca 29,2 milyon dolarlık ön satış başarısıyla değil, aynı zamanda önemli teknolojik gelişmelerle de kripto topluluğunun dikkatini çektiği iddia ediliyor. 14. ön satış partisinde, BDAG coinleri 0,0085 dolar değerinde ve 9,4 milyardan fazla coin satıldığı iddia ediliyor. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Geleceği belirsiz olan BlockDAG gösterge paneli, cüzdan bakiyesi görünümleri, işlem geçmişleri ve canlı işlem izleyici gibi gelişmiş kullanıcı işlevleri sunuyor. Bunlar sadece şeffaflığı artırmakla kalmıyor, aynı zamanda tavsiye takibi ve etkileşimli bir liderlik tablosu gibi özelliklerle genel kullanıcı deneyimini zenginleştirerek yatırımı daha ilgi çekici ve rekabetçi hale getirdiği iddia ediliyor. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekibine göre geleceği belirsiz olan BlockDAG, akıllı telefonları verimli madencilik cihazlarına dönüştürecek olan X1 madenci uygulamasının yakında piyasaya sürülmesiyle yenilik yapmaya devam ediyor. Bu özellik, genişletilmiş ödeme seçenekleri ve BTC, USDT ve Solana gibi büyük kripto para birimleriyle uyumlulukla birleştiğinde, BlockDAG etkili bir oyuncu olabilecek mi belirsizdir. Riskli bir projedir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre Solana ve Apecoin olumlu piyasa hareketleri ve geliştirme faaliyetleriyle adımlar atarken, geleceği belirsiz olan BlockDAG 2024 için etkili olabilecek mi belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ön satış: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?