Temmuz 23, 2019

Blockchain tabanlı Oyun: Dark Town

Kripto paralar artık heryerde.Itam Games adlı oyun yapımcısı şirket,Blockchain tabanlı bir oyun geliştirdiklerini duyurdu.

Şirketin iddiasına göre platformlarında oyuncular güvenilir bir şekilde işlem yapabilecekler ve oyun içi satın almalar gerçekleştirebilecekler.Dark Town isimli roleplay oyununda denedikleri bu çalışmayla kullanıcıların cüzdanlarını çevrimiçi şekilde kolayca kullanabildiklerini ve mağazadan istediklerini alabildiklerini de ekledi.

Itam,platformunda EOS kullansa da kullanıcı ilgisi için başka yönlere de yönelmek peşinde.Nisan ayında yapılan Defractal ve Fintech işbirliğinin duyurulmalı ve Itam-Defractal ikili ilişkileri EOS ve ETH için bi bağ kurdu ve bu bağlar kurulan blockchain oyun ekosistemine de yansıdı. Oyuncular dilerse para birimlerine geçiş yaparak ödeme de yapabiliyorlar.

Şirket,yeni geliştirdikleri BlueDawn oyun ekosistemini de duyurdu ve yeni geliştirilen oyunun daha çok kullanıcıyı kendine çekeceğini ve daha kaliteli bir altyapı ile geleceğini söyledi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?