Blockchain 125 Milyon Dolarlık Stellar Dağıtacağını Açıkladı

0
Blockchain 125 Milyon Dolarlık Stellar Dağıtacağını Açıkladı

Kripto cüzdan sağlayıcısı Blockchain Salı günü yaptığı açıklamada, kripto para piyasasında ki en büyük kripto para dağıtımını yapacaklarını ve milyonlarca kullanıcısına dağıtacağını söyledi.

Kripto para piyasasında “Hava yardımı” olarak bilinen dağıtımda, kazananların her biri, 125 milyon dolarlık toplam dağıtımın parçası olarak Stellar adıyla bilinen 25$ değerinde kripto paraya sahip olacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Stellar şu anda yaklaşık 5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip altıncı en büyük kripto para birimidir.

Peter Smith, yaptığı açıklamada:

“Blockchain Cüzdanına sahip olan kişilerden oluşan ilk alıcı grubu, bu hafta Stellar’ın yerel dijital parasını lümenlerine ücretsiz olarak alacaktır,” dedi.

Blockchain’in CEO’su Peter Smith, bugün, Portekiz’deki Web Summit etkinliğinde, hava yardımı diye bilinen dağıtım hakkında detaylı açıklama yapacak. Fortune firmasının, Stellar ile büyük çaplı işbirliğinde olduğunu çünkü Stellar’ın değerli piyasa hacmine sahip üstün bir blockchain‘i temsil ettiğine inandığını söyledi.

Salı günü bildirilen dağıtım söz konusu olduğunda Peter Smith, düzenleme için hiçbir ödeme yapmadığını belirtti. Ancak Stellar’ın platformunu lümen parasını dağıtmak için bir araç olarak kullandığını söyledi.

Smith, dağıtım sürecinin birkaç ay içinde gerçekleşeceğini ve Stellar kullanıcılarının alacağı miktarda coğrafyaya göre değişiklikler olacağını söyledi. Mevcut Blockchain cüzdan sahiplerinin dağıtımda öncelik alacağını ve şirketin ileride yapılacak olan düzenlemenin koşullarını değiştirme hakkını saklı tuttuğunu da söyledi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın