Kasım 6, 2018

Blockchain 125 Milyon Dolarlık Stellar Dağıtacağını Açıkladı

Kripto cüzdan sağlayıcısı Blockchain Salı günü yaptığı açıklamada, kripto para piyasasında ki en büyük kripto para dağıtımını yapacaklarını ve milyonlarca kullanıcısına dağıtacağını söyledi.

Kripto para piyasasında “Hava yardımı” olarak bilinen dağıtımda, kazananların her biri, 125 milyon dolarlık toplam dağıtımın parçası olarak Stellar adıyla bilinen 25$ değerinde kripto paraya sahip olacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Stellar şu anda yaklaşık 5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip altıncı en büyük kripto para birimidir.

Peter Smith, yaptığı açıklamada:

“Blockchain Cüzdanına sahip olan kişilerden oluşan ilk alıcı grubu, bu hafta Stellar’ın yerel dijital parasını lümenlerine ücretsiz olarak alacaktır,” dedi.

Blockchain’in CEO’su Peter Smith, bugün, Portekiz’deki Web Summit etkinliğinde, hava yardımı diye bilinen dağıtım hakkında detaylı açıklama yapacak. Fortune firmasının, Stellar ile büyük çaplı işbirliğinde olduğunu çünkü Stellar’ın değerli piyasa hacmine sahip üstün bir blockchain‘i temsil ettiğine inandığını söyledi.

Salı günü bildirilen dağıtım söz konusu olduğunda Peter Smith, düzenleme için hiçbir ödeme yapmadığını belirtti. Ancak Stellar’ın platformunu lümen parasını dağıtmak için bir araç olarak kullandığını söyledi.

Smith, dağıtım sürecinin birkaç ay içinde gerçekleşeceğini ve Stellar kullanıcılarının alacağı miktarda coğrafyaya göre değişiklikler olacağını söyledi. Mevcut Blockchain cüzdan sahiplerinin dağıtımda öncelik alacağını ve şirketin ileride yapılacak olan düzenlemenin koşullarını değiştirme hakkını saklı tuttuğunu da söyledi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : fortune


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.