Kasım 29, 2019

Bitstop 5 yeni Bitcoin ATM’sini Duyurdu

Miami merkezli Bitcoin ATM üreticisi Bitstop salı günü yaptığı açıklamada, ABD’deki beş büyük merkeze Bitcoin ATM’leri kurduğunu duyurdu.
Bu konuda Bitstop CEO’su Andrew Barnard’ın yaptığı bir açıklama şöyle:

“Simon Mall’daki bu yeni Bitcoin ATM kurulumunun stratejik zamanlaması ile müşteriler, Black Friday ve Noel tatili alışverişlerini yaparken Bitcoin’i gönül rahatlığıyla satın alabilirler.”

Kripto para ATM izleme sitesi Coinatmradar’a göre, şu anda dünya çapında 6.053 kripto para ATM’si var. Birkaç gün önce site sadece 6.007 kripto para ATM’si listeledi. Websitesi Bitstop’u ilk on kripto para ATM operatörü olarak sayıyor.

Bitstop’un Makineleri, kullanıcıların yalnızca BTC satın almalarını sağlayan tek yönlü Bitcoin ATM’leridir.

BTC’yi makinelerden satın almak için kullanıcıların geçerli bir kimlik kartı, cep telefonu ve bir Bitcoin cüzdanına sahip olmaları gerekmekte. Kullanıcılar Bitstop’un websitesinde istedikleri ATM’yi arayabilecekleri bir haritaya da ulaşabiliyorlar.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?