Bitstamp Müjdeledi: Popüler Meme Coin Dev Borsada Listelendi 

Sekizinci en büyük kripto para birimi Dogecoin (DOGE), nihayet Avrupa’nın en büyük kripto borsası Bitstamp’ta listelendi. Meme coin yatırımcıları müjdeyi sevinçle karşıladı.

Avrupa’nın en büyük kripto para borsası bugün, Dogecoin kripto para birimini listelediğini duyurdu.

Listeleme sonucunda hizmete açılan işlem çiftleri ise şu şekilde: DOGE/USD ve DOGE/EUR. Öte yandan kripto borsası, kullanıcıların 30 gün boyunca işlem ücreti ödemeden 1.000 dolara kadar Dogecoin alıp satmalarına olanak tanıyan özel bir teklif duyurdu.

Dogecoin %6 sıçradı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Meme coin fiyatı, aniden %5’ten fazla değer kazandı. Basın zamanında, DOGE son 24 saatte %5.60 artışla 0.077 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Dogecoin topluluğuyla yeniden etkileşime geçti. Twitter patronu, önde gelen DOGE temalı hesap Sir Doge of the Coin’in (@dogeofficialceo) bir sorusuna yanıt verdi. Sir Doge of the Coin’in paylaşımına göre, meme coin topluluğu Musk’a birkaç soru sormak, coin’leri tartışmak için en büyük DOGE destekçisiyle Twitter Spaces üzerinden sohbet etmek istiyor. Musk, önde gelen bir topluluk üyesinin talebine yanıt olarak “Şu anda işler oldukça yoğun, ancak Noel’e yakın olabilir” diye cevap verdi.

Aralık başında Dogecoin’in fiyatı, Tesla CEO’sunun Twitter Spaces’ta yaptığı bir konuşmada desteğini yeniden teyit etmesinin ardından kısa bir süreliğine yükseldi. Musk, meme coin sorulduğunda “Dogecoin to the moon” yazarak DOGE fiyatının yükselmesine neden oldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.