Ağustos 29, 2023

BitMEX’ten Meme Coin için Müjde: Yeni Listelemeler Geldi!


Kripto para borsası BitMEX, Shiba Inu (SHIB) ve Bone ShibaSwap (BONE) sürekli sözleşmelerinin listelendiğini duyurdu. Kullanıcıların 33x’e kadar kaldıraçla SHIB ve 5x’e kadar kaldıraçla USD ve USDT çiftlerinde BONE ticareti yapmalarına olanak tanıyacak.

Tüm quanto sözleşmelerinde olduğu gibi, SHIBUSD ürünü de SHIB/USD fiyatından bağımsız olarak sabit bir Bitcoin çarpanına sahiptir. Bu, yatırımcıların SHIB veya USD’ye hiç dokunmadan SHIB/USD döviz kurunu uzun veya kısa tutmalarına olanak tanır.

Kullanıcılar SHIBUSD Quanto Sözleşmesinde 33x, SHIBUSDT Linear Sözleşmesinde ise 20x kaldıraç oranına sahip olabilecek. İşlemler yarın yani 30 Ağustos’tan itibaren kullanıma sunulacak.

Ayrıca BitMEX, USD ve USDT çiftlerinde BONE kalıcı listelemelerini de duyurdu. Hem BONEUSD hem de BONEUSDT 5x’e kadar kaldıraç oranına sahip olacak. Kullanıcıların Shibarium’un gaz tokenı BONE’u yüksek sayılarda alıp satmasına olanak tanıyarak fiyatın yukarı yönlü ivme kazanmasına yardımcı olmaya çalışacak.

SHIB fiyatı son 24 saatte 2% yükselerek 0.0000080 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0.00000797 ve 0.00000828 dolar. İşlem hacmi 24 saat içinde %40 artarak tüccarlar arasındaki ilgiyi gösterdi.

Bu arada, BONE fiyatı son 24 saatte 1% ve bir haftada 9% yükselişle $1.28’dan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla $1,26 ve $1,30.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?