BitMEX, Mobil Uygulamasını 140 Ülkede Kullanıma Sundu!

BitMEX, kripto borsası kullanıcılarına mobil bir ticaret platformu sunan BitMEX Mobile’ın piyasaya sürüldüğünü bildirdi. Uygulama, Google Play Store ve Apple App Store üzerinden indirilebiliyor.

140’tan fazla ülkede hizmete sunulan BitMEX Mobile, kullanıcılara tüm hesap özelliklerinin tam kontrolünü vermeyi amaçlıyor. Türkiye’nin de bu 140 ülke arasında olduğunu belirtmekte fayda var.

Peki bu uygulama ne gibi avantajlar sağlayacak? Elde edilen bilgilere göre BitMEX kullanıcıları, uygulama üzerinden işlem emirlerini girebilecek; limit, stop, take profit gibi emirleri hızlıca kontrol edebilecekler. Kullanıcılar para yatırma/çekme işlemlerini de uygulama içerisinde tamamlayabilecekler.

Bunun yanında BitMEX kullanıcıları uygulama sayesinde geçmişte yaptıkları işlemleri görebilecek, bunun yanı sıra açık pozisyonlarını ve o pozisyonlara dair bilgileri inceleyebilecekler. Ek olarak, kullanıcılar bekleyen mevduat, mevduat onayı, tasfiye gibi bilgileri sağlayan push bildirimleriyle birlikte gerçek zamanlı piyasa verilerine erişim sağlayacak. Son olarak, uygulamaya giriş bildirimleri ve biyometrik kimlik doğrulama ozellijleryle, kullanıcı güvenliğiyle ilgili konularda ele alınmış.

BitMEX Mobile piyasaya sürülmeden önce, 18 ülkeyi içeren bir pilot uygulama sürecinde geçti. Şirket şimdiye kadar ki geri bildirimlerin olumlu olduğunu söyledi.

Uygulama aynı zamanda BitMEX kullanıcılarına halihazırda sunulan geleneksel masaüstü deneyiminin tamamlayıcısı olacak şekilde tasarlandı. BitMEX’in ana şirketi 100x Group’un yöneticilerinden Ben Radclyffe’in konuyla ilgili, BitMEX’in “Chrome tarayıcısındaki web versiyonunu andırıyor” ifadelerini kullandı. Fakat artık hareket halindeyken kullanıcılar BitMEX deneyimini yaşayabilecek.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.