Mart 12, 2020

BitMEX CEO’su Bitcoin Düşüşünden Önce Dikkat Çekici Açıklamada Bulundu!

Lider kripto para birimi Bitcoin, bugün ani bir düşüş gerçekleştirdi ve 5,700 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin henüz bu düşüşü yaşamamışken kaldıraçlı kripto para borsası BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes Bitcoin hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Bugün, BitMEX’in e-posta bülteni Crypto Dieges’in son baskısında düşüncelerini paylaşan Hayes, şuan ki mevcut piyasa durumuna göre Bitcoin’in güvenli olmadığını düşünenlerle aynı fikirde olduğunu belirtti. Hayes, söylediklerini amacı dışında yorumlanmaması ve başka türlü anlaşılacak şekilde paylaşılmaması gerektiğini ifade etti.

Artur Hayes, koronavirüs salgını nedeniyle Bitcoin’in en fazla 6000 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşayabileceğini dile getirdi.

Ayrıca Hayes, Bitcoin’in hala güvenli bir liman olduğunu düşündüğünü ve 2020 yılının sonundan önce 20 bin dolar seviyesi denemesi yapabileceğini beklediğini belirtti.

Bitcoin yayın saatimizde 5,900 dolar seviyelerinde işlem yapıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?