Mart 21, 2020

Bitfinex Borsasında Büyük Delist Rüzgarı

Lider kripto para borsalarından biri olan Bitfinex’te, borsadan delist edilme rüzgarı devam ediyor.

Bitfinex, bu ayın başlarında 47 kripto para işlem çiftini platformundan kaldıracağını belirtmişti. Şimdi ise bunlara yenisi eklendi ve 87 yeni işlem çiftini kaldıracağını açıkladı. Borsa kaldırılacak olan bu kripto para işlem çiftlerinin nedenini açıkladı, hacim düşüklüğü ve likidite eksikliği olduğunu belirtti.

Borsadan kaldırılacak Bitcoin ve Ethereum işlem çiftleri paritesinde sahip olanlar: DTH/BTC, DTH/ETH, DTA/BTC, DTA/ETH, BNT/BTC, BNT/ETH, AGI/BTC, AGI/ETH, REQ/BTC, REQ/ETH, WPR/BTC, WPR/ETH, UTK/BTC, UTK/ETH, SNG/BTC, SNG/ETH, RCN/BTC, RCN/ETH, POY/BTC, POY/ETH, RDN/BTC, RDN/ETH, STJ/BTC, STJ/ETH, QSH/BTC, QSH/ETH, ZIL/BTC, ZIL/ETH, SPK/BTC, SPK/ETH, WAX/BTC, WAX/ETH, ZCN/BTC, ZCN/ETH, AVT/BTC, AVT/ETH

Bitcoin paritesine sahip olan işlem çiftleri: CTX/BTC, FSN/BTC, MITH/BTC, ELF/BTC, PAI/BTC, CND/BTC, RRT/BTC, AUX/BTC, FUN/BTC 

Ethereum paritesine sahip olan işlem çiftleri: DRN/ETH, TKN/ETH, ESS/ETH, HOT/ETH, CNN/ETH, MGO/ETH, MLN/ETH, RTE/ETH, YYW/ETH, POA/ETH, WTC/ETH, ABS/ETH, MTN/ETH, CBT/ETH, SEN/ETH, RLC/ETH, IMP/ETH, ORS/ETH, ENJ/ETH, INT/ETH, AST/ETH, DADI/ETH, XRA/ETH, VET/ETH, LRC/ETH, KNC/ETH, SWM/ETH, GNO/ETH, MANA/ETH, QTM/ETH, UFR/ETH

TETHER (USDT) paritesine sahip olan işlem çiftleri: GTX/USDT, ZB/USDT, DT/USDT

Euro ve Sterlin paritesine sahip olan işlem çiftleri: XVG/EUR, XVG/GBP

Verge paritesine sahip olan işlem çiftleri: WLO/XLM

Bu kripto para birimlerinde emirleri bulunan yatırımcıların 26 Mart tarihinde emirleri iptal edilecek ve emir giremeyecekler.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.